NOVÁ GENERÁCIA MODELU STANCE 29, KTORÝ V NAŠEJ PONUKE PREDSTAVUJE CENOVO DOSTUPNÝ, PRITOM SKVELO FUNGUJÚCI CELOODPRUŽENÝ TRAIL BIKE, PRINÁŠA NIEKOĽKO ZÁSADNÍCH INOVÁCIÍ – VYŠADŇUJÚCICH INÁŠOV GEOMETRIU A TIEŽ PEVNÚ OSU AJ NA ZADNOM KOLE. ČI UŽ PÔJDETE ZÁBAVNÝ FLOWTRAIL ALEBO SA VYDÁTE DO TECHNICKY NÁROČNEJŠIEHO TERÉNU, NA TOMHLE KOLIES SA KOLIES BUDETE CÍTIŤ POHODLNE A SEBAISTE A JAZDU SI BUDETE MAXIMÁLNE UŽ. HLAVNÉ PREDNOSTI Hliníkový rám ALUXX Rámy ALUXX vyrábané z kvalitnej hliníkovej zliatiny v našej vlastnej továrni prinášajú vysokú tuhosť a pevnosť pri nízkej hmotnosti. Samozrejmosťou je moderný dizajn s vnútorným vedením bowdenov. Geometria rámu je plne optimalizovaná pre 29" kolesá, ktoré poskytujú väčšiu stabilitu v technických pasážach (lepšie prekonávajú terénne prekážky), lepšiu zotrvačnosť a výbornú trakciu, ktorá sa prejaví napríklad v zákrutách alebo pri brzdení. Kvalitné odpruženie Odpruženie FlexPoint predstavuje osvedčené a bežne používané jednočapové zavesenie zadnej stavby. veľmi jednoduchý, ale pritom plne funkčný. Výhodou je ľahká údržba, pretože menej čapov znamená aj menej ložísk. v technických pasážach bezpečnejšie a zábavnejšie. V ťažšom teréne určite oceníte aj širšie riadidlá, ktoré zaistia lepšiu ovládateľnosť bicykla, a viac istoty vám dodajú aj širšie trail/enduro plášte.
| Kategória: | Celoodpružené |
|---|---|
| EAN: | 4712878972469 |
| Farba: | čierna |
| Materiál rámu: | Hliníkový rám |
| Priemer kolies: | 29” |
| Rám: | ALUXX-grade aluminum, 125mm FlexPoint suspension, 12x148mm thru-axle |
| Vidlica: | Crest 34 SL RCL, 140mm, Boost 15x110 QR, custom tuned for Giant |
| Tlmič: | Suntour Raidon R, 190x45 |
| Riadítka: | Giant Contact SL TR35, 780x35mm |
| Gripy: | Giant Sole-O |
| Predstavec: | Giant Contact SL 35 S:40mm, M:40mm, L:50mm, XL:50mm |
| Sedlovka: | Giant Contact Switch AT dropper, remote S: 140mm - 110mm travel / 30.9 x 395mm M: 170mm - 140mm travel / 30.9 x 470mm L: 200mm - 170mm travel / 30.9 x 530mm XL: 200mm - 170mm travel / 30.9 x 530mm |
| Sedlo: | Giant Romero |
| Radenie: | SRAM SX Eagle, 1x12 |
| Prehadzovačka: | SRAM SX Eagle |
| Brzdy: | Shimano BR-MT420, hydraulic, Shimano RT-26 rotors [F]180mm [R]180mm |
| Brzdové páky: | Shimano BL-MT401 |
| Kazeta: | SRAM SX Eagle, 11x50 |
| Reťaz: | SRAM SX Eagle |
| Kľuky: | SRAM SX Eagle PowerSpline, 30t S:165mm, M:170mm, L:170mm, XL:170mm |
| Stred: | SRAM PowerSpline, threaded |
| Ráfiky: | Giant AM 29 alloy, tubeless ready |
| Náboje: | [F] Giant Tracker Performance Boost 15x110, sealed bearing [R] Giant Tracker Giant Sport QR141, loose ball |
| Špice: | Sapim |
| Plášte: | [F] Maxxis Minion DHF 29x2.5 WT, EXO, TR [R] Maxxis Dissector 29x2.4WT, Dual, EXO, TR, tubeless |
| Doplnky: | tubeless prepared, max tire size 2.4", max chainring size 32t |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Príbeh značky Giant Bicycles sa začal v roku 1972 s jasným cieľom – meniť cyklistiku k lepšiemu a prinášať radosť z jazdy ľudom po celom svete. V priebehu 40 rokov sa stali jednou z najväčších cyklistických spoločností na svete. Priniesli na trh novinky v podobe inovatívnych technológií a potentov. V roku 1981 firma Giant predstavila prvý sériovo vyrábaný hliníkový rám pre širokú verejnosť.
Jeho nadpriemerná kvalita a cenová dostupnosť mala za následok masové rozšírenie hliníkových rámov. V roku 1987 predstavili svoj prvý karbónový rám na modeli Giant Cadex 980 C, čím Giant bicycles dosiahli prvenstvo v použití karbónového rámu na sériovo vyrábanom bicykli na svete. Bicykle Giant ponúkajú prvotriedne technológie nielen pretekárom, ale aj bežným cyklistom.
