KTM Scarp Master 2026 je výkonný celoodpružený horský bicykel určený pre cross-country a maratónske jazdenie. Spája ľahký karbónový rám SCARP Premium Carbon s modernou XC geometriou a kvalitnými komponentmi, ktoré zabezpečujú vysokú efektivitu šliapania, presné ovládanie a komfort aj v náročnom teréne.
Odpruženie FOX Performance poskytuje citlivú odozvu a stabilitu pri technických zjazdoch, zatiaľ čo spoľahlivé radenie Shimano XT 1x12 zabezpečuje rýchle a presné radenie v každej situácii. Karbónové alebo ľahké hliníkové komponenty prispievajú k nízkej hmotnosti a športovému charakteru bicykla. KTM Scarp Master 2026 je ideálnou voľbou pre ambicióznych jazdcov, ktorí hľadajú rýchly a moderný XC bicykel pripravený na tréning aj preteky.

| Kategória: | Celoodpružené |
|---|---|
| Farba: | čierna |
| Materiál rámu: | Karbónový rám |
| Priemer kolies: | 29” |
| Rám: | SCARP 29" Premium Carbon 100 UDH/M4920 |
| Vidlica: | FOX 32SC Float 29" Factory 3PTL 100mm |
| Tlmič: | FOX Float SL Factory 3PTL 210x47,5 |
| Prehadzovač: | Shimano Deore XT Di2 M8250-12 SGS shad+ |
| Radenie: | Shimano Deore XT Di2 M8250 |
| Kľuky: | Shimano Deore XT M8200-12 32T |
| Stredové zloženie: | Shimano MT800 pressfit MTB |
| Kazeta: | Shimano Deore XT M8200-12 / 10-51 |
| Reťaz: | Shimano M8100-12 |
| Brzdy: | Shimano Deore XT M8200 / M8200 2-Piston;Shimano CL800 CL 160 freeza;Shimano CL800 CL 160 freeza |
| Kolesá: | KTM COMP Trail 29 CL 148/12TA;622x30TC MS TLR by DT |
| Plášte: | Continental Dubnital 60-622 |
| Gripy: | ESI Chunky silicone |
| Riadítka: | KTM TEAM II flat 2X 720mm |
| Predstavec: | KTM TEAM II 7° |
| Headset: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Sedlo: | Selle San Marco Aspide Short Open Fit;Narrow |
| Sedlovka: | KTM COMP dropper internal 30.9 T:120 |
| Objímka sedlovky: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm |
| Maximálna hmotnosť: | 120 kg |
| Hmotnosť: | 10,3 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Spoločnosť KTM založil v roku 1934 kováčsky inžinier Hans Trunkenpolz v rakúskom mestečku Mattighofen. Na začiatku vyrábali železiarske a strojárske výrobky. Časom sa firma pretransformovala na KTM Bike Industries - tak ako ju poznáme dnes. V priebehu posledných dekád sa KTM Bike Industries stal vplyvným hráčom v sektore predaja bicyklov.
Použité technológie prešli mnohými zmenami a urobili značný pokrok. KTM je jedným z mála výrobcov bicyklov, ktorý je schopný pokryť celú modelovú škálu bicyklov a elektrobicyklov. Už prvý bicykel KTM Fleetwing niesol známku: "Bikes made in Austria", ktorá viac ako 50 rokov ako grantuje najvyššiu kvalitu použitých materiálov a technológii.
