NOVÁ GENERÁCIA MODELU STANCE 29, KTORÝ V NAŠEJ PONUKE PREDSTAVUJE CENOVO DOSTUPNÝ, NO ZÁROVEŇ SKVELO FUNGUJÚCI CELOODPRUŽENÝ TRAILOVÝ BICYKEL, PRINÁŠA NIEKOĽKO ZÁSADNÝCH INOVÁCIÍ – VYŠŠIE ZDVIHY, MODERNEJŠÍ DIZAJN AJ GEOMETRIU A TIEŽ PEVNÚ OS AJ NA ZADNOM KOLE. ČI UŽ SA VYDÁTE NA ZÁBAVNÝ FLOWTRAIL ALEBO DO TECHNICKY NÁROČNEJŠIEHO TERÉNU, NA TOMTO BICYKLI SA BUDETE CÍTIŤ POHODLNE A SEBAISTO A JAZDU SI MAXIMÁLNE UŽIJETE.
HLAVNÉ PREDNOSTI
Hliníkový rám ALUXX
Rámy ALUXX vyrábané z kvalitnej hliníkovej zliatiny v našej vlastnej továrni prinášajú vysokú tuhosť a pevnosť pri nízkej hmotnosti. Samozrejmosťou je moderný dizajn s vnútorným vedením bowdenov. Geometria rámu je plne optimalizovaná pre 29“ kolesá, ktoré poskytujú väčšiu stabilitu v technických pasážach (lepšie prekonávajú terénne prekážky), lepšiu zotrvačnosť a výbornú trakciu, ktorá sa prejaví napríklad v zákrutách alebo pri brzdení.
Kvalitné odpruženie
Odpruženie FlexPoint predstavuje osvedčené a bežne používané jednočapové zavesenie zadnej stavby s pomocným prepákovaním. Ide teda o systém, ktorý je konštrukčne veľmi jednoduchý, no pritom plne funkčný. Výhodou je jednoduchá údržba, pretože menej čapov znamená aj menej ložísk. FlexPoint poskytuje zdvih 125 mm a prostredníctvom vzduchového tlmiča citlivo reaguje na väčšie aj menšie nerovnosti. Vzduchová odpružená vidlica poskytuje zdvih 140 mm.
Pripravený na traily
Oba ponúkané modely sú vybavené teleskopickou sedlovkou, vďaka ktorej bude jazda v zjazdoch a technických pasážach bezpečnejšia a zábavnejšia. V náročnejšom teréne určite oceníte aj širšie riadidlá, ktoré zabezpečia lepšiu ovládateľnosť bicykla, a viac istoty vám dodajú aj širšie trail/enduro plášte. Kolesá sú navyše už z výroby pripravené na bezdušové použitie (stačí len aplikovať tesniaci tmel), čo prináša lepšie jazdné vlastnosti a znižuje riziko defektu.
| Kategória: | Celoodpružené |
|---|---|
| EAN: | 4712878972278 |
| Farba: | Zelená |
| Materiál rámu: | Hliníkový rám |
| Priemer kolies: | 29” |
| Rám: | ALUXX-grade aluminum, 125mm FlexPoint suspension, 12x148mm thru-axle |
| Vidlica: | Giant STL 34 RCL, 140mm, Boost 15x110 QR, custom tuned for Giant |
| Tlmič: | Suntour Raidon R, 190x45 |
| Riadítka: | Giant Contact SL TR35, 780x35mm |
| Gripy: | Giant Sole-O |
| Predstavec: | Giant Contact SL 35 S:40mm, M:40mm, L:50mm, XL:50mm |
| Sedlovka: | Giant Contact Switch AT dropper, remote S: 140mm - 110mm travel / 30.9 x 395mm M: 170mm - 140mm travel / 30.9 x 470mm L: 200mm - 170mm travel / 30.9 x 530mm XL: 200mm - 170mm travel / 30.9 x 530mm |
| Sedlo: | Giant Romero |
| Radenie: | Shimano CUES SL-6000-10R, 1x10 |
| Prehadzovačka: | Shimano CUES RD-U6000 |
| Brzdy: | Shimano BR-MT200, hydraulic, Shimano RT-26 rotors [F]180mm, [R]180mm |
| Brzdové páky: | Shimano BL-MT201 |
| Kazeta: | Shimano CUES CS-LG300, 11x48 |
| Reťaz: | Shimano CUESLG500 |
| Kľuky: | Shimano CUES FC-U6000-1, 30t S:170mm, M:170mm, L:170mm, XL:170mm |
| Stred: | Shimano, threaded |
| Ráfiky: | Giant AM 29 alloy, tubeless ready |
| Náboje: | [F] Giant Tracker Performance Boost 15x110, sealed bearing [R] Giant Tracker Giant Sport QR141, loose ball |
| Špice: | Sapim |
| Plášte: | [F] Maxxis Minion DHF 29x2.5 WT, EXO, TR [R] Maxxis Dissector 29x2.4 WT, Dual, EXO, TR, tubeless |
| Doplnky: | tubeless prepared, max tire size 2.4", max chainring size 32t |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Príbeh značky Giant Bicycles sa začal v roku 1972 s jasným cieľom – meniť cyklistiku k lepšiemu a prinášať radosť z jazdy ľudom po celom svete. V priebehu 40 rokov sa stali jednou z najväčších cyklistických spoločností na svete. Priniesli na trh novinky v podobe inovatívnych technológií a potentov. V roku 1981 firma Giant predstavila prvý sériovo vyrábaný hliníkový rám pre širokú verejnosť.
Jeho nadpriemerná kvalita a cenová dostupnosť mala za následok masové rozšírenie hliníkových rámov. V roku 1987 predstavili svoj prvý karbónový rám na modeli Giant Cadex 980 C, čím Giant bicycles dosiahli prvenstvo v použití karbónového rámu na sériovo vyrábanom bicykli na svete. Bicykle Giant ponúkajú prvotriedne technológie nielen pretekárom, ale aj bežným cyklistom.
