KTM Macina Team 691 2026 je moderný hardtail elektrobicykel kategórie e-MTB určený pre jazdcov, ktorí hľadajú spoľahlivý výkon, kvalitnú výbavu a univerzálne využitie v teréne aj na cyklotrasách. Vďaka 29" kolesám ponúka výbornú stabilitu, istotu v zjazdoch a dobrú priechodnosť terénom.
Základom bicykla je hliníkový rám Macina MTB 29" Alloy 6061, ktorý poskytuje vysokú tuhosť, stabilitu a presné vedenie stopy aj v náročnejšom teréne. Hardtail konštrukcia zabezpečuje efektívny prenos energie a nízke nároky na údržbu.
O pohon sa stará výkonný motor Bosch Performance Line CX Smart System (BDU3740) s krútiacim momentom až 85 Nm, ktorý poskytuje silnú a plynulú asistenciu aj v strmých stúpaniach. Integrovaná batéria Bosch PowerTube 625 Wh zaručuje dostatočný dojazd na celodenné výjazdy v teréne.
Komfort v teréne zabezpečuje vzduchová odpružená vidlica Suntour XCM 34 Coil so zdvihom 120 mm, ktorá efektívne tlmí nerovnosti na trailoch aj lesných cestách a zlepšuje kontrolu nad bicyklom.
O radenie sa stará spoľahlivá sada Shimano CUES (e-bike 9–11 speed podľa verzie), ktorá je navrhnutá pre vysokú odolnosť a nízke nároky na údržbu. Hydraulické kotúčové brzdy Shimano MT200 zabezpečujú istý a dostatočne silný brzdný účinok v rôznych podmienkach.
29" kolesá so širokými plášťami (napr. Schwalbe Nobby Nic) prinášajú dobrú trakciu, stabilitu a komfort aj v technickejšom teréne.
KTM Macina Team 691 2026 je ideálnou voľbou pre jazdcov, ktorí hľadajú cenovo dostupný, odolný a univerzálny e-MTB hardtail na traily, horské výjazdy aj rekreačné jazdenie.

| Kategória: | Hardtail elektrobicykle |
|---|---|
| Farba: | sivá |
| Materiál rámu: | Hliníkový rám |
| Priemer kolies: | 29” |
| Rám: | Macina MTB 29" Alloy6061;PT750Wh Bosch BDU37/M2706 |
| Vidlica: | Suntour XCM 34 coil 29" NLO 120mm 15x110 |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3740 |
| Displej: | Bosch PURION 200 Display and Remote |
| Batéria: | Bosch PowerTUBE 625Wh horizontal |
| Zámok batérie: | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| Nabíjačka: | Bosch COMPACT Charger 2A |
| Prehadzovač: | Shimano CUES U4000-9 LG shadow |
| Radenie: | Shimano CUES U4000-9 display |
| Kľuky: | KTM E-COMP ISIS 170mm Q16;FSA set steel 38T with Chainguard |
| Kazeta: | Shimano LG300-9 / 11-46 |
| Reťaz: | KMC e500 LG e-bike |
| Brzdy: | Shimano MT200 / MT200 2-Piston;Shimano RT30 CL 180;Shimano EM300 CL 180 magnet |
| Kolesá: | Shimano MT400B CL 32H 148-12TA;DT Alpine II 2.34 black;Ryde Rival30 32H 622x30C |
| Plášte: | Schwalbe Nobby Nic Perf. Folding 62-622 |
| Gripy: | KTM COMP Lock |
| Riadítka: | KTM COMP flat 2X 720mm |
| Predstavec: | KTM COMP 7° |
| Headset: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Sedlo: | KTM Line Sport |
| Sedlovka: | KTM COMP 30.9/400 |
| Objímka sedlovky: | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| Pedále: | MTB-Pedal VP-195E alloy |
| Maximálna hmotnosť: | 143 kg |
| Hmotnosť: | 24,6 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Spoločnosť KTM založil v roku 1934 kováčsky inžinier Hans Trunkenpolz v rakúskom mestečku Mattighofen. Na začiatku vyrábali železiarske a strojárske výrobky. Časom sa firma pretransformovala na KTM Bike Industries - tak ako ju poznáme dnes. V priebehu posledných dekád sa KTM Bike Industries stal vplyvným hráčom v sektore predaja bicyklov.
Použité technológie prešli mnohými zmenami a urobili značný pokrok. KTM je jedným z mála výrobcov bicyklov, ktorý je schopný pokryť celú modelovú škálu bicyklov a elektrobicyklov. Už prvý bicykel KTM Fleetwing niesol známku: "Bikes made in Austria", ktorá viac ako 50 rokov ako grantuje najvyššiu kvalitu použitých materiálov a technológii.
