Skvelé zážitky na horskom bicykli sa začínajú práve tu! Nová generácia modelu Tempt prináša úplne nový rám s vylepšenou geometriou a dizajnom. Ak hľadáte moderný, pohodlný a spoľahlivý horský bicykel za priaznivú cenu, nový Tempt spĺňa všetky požiadavky. Či už budete jazdiť po prírodných lesných chodníkoch alebo sa vyberiete do svojho obľúbeného trail centra, tento bicykel vám prinesie množstvo zábavy.
Hlavné prednosti
Moderný MTB dizajn
Úplne nový hliníkový rám prináša nielen modernejší dizajn a geometriu, ale aj nižšiu hmotnosť. Novinkou je aj zadná pevná os, ktorá v porovnaní s klasicklým rýchloupinákom zvyšuje tuhosť spojenia zadného kolesa s rámom. Ďalším vylepšením je hlavová trubka pre tapered (kužeľovitý) stĺpik vidlice, vďaka ktorej je bicykel stabilnejší a lepšie ovládateľný, najmä v kamenistých zjazdoch a ostrých zákrutách.
Samozrejmosťou je vnútorné vedenie bowdenov vrátane teleskopickej sedlovky a nechýba ani integrovaný chránič reťazovej vzpery.
Rám ALUXX s 27,5" alebo 29" kolesami
Naše hliníkové rámy ALUXX ponúkajú vysokú tuhosť a pevnosť pri zachovaní nízkej hmotnosti. Moderná trailová geometria rámu je prispôsobená priemeru kolies, ktorý je buď 27,5" (veľkosti XS a S), alebo 29" (veľkosti S, M a L).
Menší priemer kolies poskytuje výborne vyvážené jazdné vlastnosti a skvelú ovládateľnosť. Väčšie kolesá sa ľahšie prevaľujú cez nerovnosti, vďaka čomu je jazda v teréne istejšia a rýchlejšia. Zároveň ponúkajú lepšiu zotrvačnosť a výbornú trakciu, čo oceníte najmä v zákrutách alebo pri brzdení.
Istota a ovládateľnosť
Vzduchová odpružená vidlica Giant SXC32-2 so zdvihom 80 alebo 100 mm (v závislosti od veľkosti kolies) a pevnou osou 15 × 110 mm citlivo absorbuje všetky nerovnosti terénu.
Pri zjazdoch a technických úsekoch určite oceníte teleskopickú sedlovku ovládanú z riadidiel, vďaka ktorej bude jazda bezpečnejšia a zábavnejšia.
Lepšiu ovládateľnosť bicykla zabezpečujú širšie riadidlá a väčší pocit istoty prinášajú aj plášte so šírkou 2,4". Pri brzdení sa môžete spoľahnúť na hydraulické kotúčové brzdy.
| Kategória: | Hardtail |
|---|---|
| EAN: | 4711291188860 |
| Farba: | červená |
| Materiál rámu: | Hliníkový rám |
| Priemer kolies: | 29” |
| Rám: | ALUXX-grade aluminum, disc |
| Vidlica: | Giant SXC32-3 RL Coil w/Pre-load Adj 15x110 TA 1.5" Taper steerer 27.5" XS: 80mm, S: 80mm 29" S: 100mm, M: 100mm, L: 100mm |
| Riadítka: | Giant Connect Trail, 31.8mm 27.5" XS: 690mm, S: 690mm 29" S: 750mm, M: 750mm, L: 750mm |
| Gripy: | Giant Sole-O |
| Predstavec: | Giant Sport, 7-degree 27.5" XS: 40mm, S: 40mm 29" S: 40mm, M: 50mm, L: 50 |
| Sedlovka: | Giant Sport, 30,9 mm |
| Sedlo: | Contact Ergo |
| Pedály: | MTB caged |
| Radenie: | Microshift, Advent 1x9, SL-M9295R |
| Prehadzovačka: | Microshift, Advent 1x9, RD-M6195M with clutch |
| Brzdy: | Tektro HDC TKD 149, hydraulic, Tektro rotors [F]180mm, [R]160mm |
| Brzdové páky: | Tektro TKD 149, for small hands |
| Kazeta: | Microshift, CS-H093, 11-46 |
| Reťaz: | KMC X9 |
| Kľuky: | ProWheel Charm, steel, 52.5mm chainline 32t (27.5") 30t (29") 27.5" XS: 165mm, S: 165mm 29" S: 170mm, M: 170mm, L: 170mm |
| Stred: | cartridge |
| Ráfiky: | 27.5": Giant GX03V 27.5", alloy, double wall, 21mm inner width 29": Giant GX03V 29", alloy, double wall, 21mm inner width |
| Náboje: | alloy, sealed bearing |
| Špice: | stainless, 14g |
| Plášte: | Maxxis Recon Race 27.5x2.4" or 29x2.4", 60tpi wire bead |
| Doplnky: | 2.4" max tire size, max chainring 32T |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
LIV je špecializovaná značka výrobcu Giant zameraná výlučne na ženy. Zároveň je “poháňaná” a inšpirovaná ženami – od zakladateľky až po globálny tím, ktorý dnes stojí za značkou. LIV vyrába dámske bicykle, oblečenia a doplnky. Ergonómia, jednotlivé prvky a geometria bicyklov výrazne prihliadajú na ženskú anatómiu.
