| Kategória: | Hardtail |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Farba: | Modrá |
| Materiál rámu: | Hliníkový rám |
| Priemer kolies: | 29” |
| Rám: | ALUXX-grade aluminum, disc |
| Vidlica: | SR Suntour XCE, QR, steel steerer XS: 80mm travel (27.5) S: 80mm travel (27.5) / 100mm travel (29) M:100mm travel (29) L: 100mm travel (29) XL: 100mm travel (29) XXL: 100mm travel (29) |
| Riadítka: | Giant Connect Trail, 31.8mm XS: 690mm (27.5) S: 690mm (27.5) / 750mm (29) M: 780mm (29) L: 780mm (29) XL: 780mm (29) XXL: 780mm (29) |
| Gripy: | Giant Sole-O |
| Predstavec: | Giant Sport, 7-degree XS: 40mm (27.5) S: 50mm (27.5) / 50mm (29) M: 60mm (29) L: 70mm (29) XL: 80mm (29) XXL: 90mm (29) |
| Sedlovka: | Giant Sport, 30.9 XS: 350mm (27.5) S: 350mm (27.5) / 375mm (29) M: 375mm (29) L: 375mm (29) XL: 420mm (29) XXL: 420mm (29) |
| Sedlo: | Giant ErgoContact Trail |
| Radenie: | Shimano Altus, 2x8 |
| Přesmykač: | Shimano Altus |
| Prehadzovačka: | Shimano Acera |
| Brzdy: | Tektro HDC M275, hydraulic, Tektro rotors [F]180mm, [R]160mm |
| Brzdové páky: | Tektro HDC M275 |
| Kazeta: | Shimano Altus HG31, 11x34 |
| Reťaz: | KMC 8.3 |
| Kľuky: | Shimano Altus FC-M315, 22/36 XS: 170mm (27.5) S: 165mm (27.5) / 170mm (29) M: 175mm (29) L: 170mm (29) XL: 175mm (29) XXL: 175mm (29) |
| Stred: | cartridge |
| Ráfiky: | Giant GX03V 29 or 27.5, alloy, double wall, 21mm inner width |
| Náboje: | [F] QR alloy, sealed bearing, [R] Giant Tracker hub, 12x142 thru axle, 24- pawl drive |
| Špice: | stainless, 14g |
| Plášte: | Maxxis Ikon 27.5x2.2 or Maxxis Ikon 29x2.2, wire bead |
| Doplnky: | 2.4" max tire size |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Príbeh značky Giant Bicycles sa začal v roku 1972 s jasným cieľom – meniť cyklistiku k lepšiemu a prinášať radosť z jazdy ľudom po celom svete. V priebehu 40 rokov sa stali jednou z najväčších cyklistických spoločností na svete. Priniesli na trh novinky v podobe inovatívnych technológií a potentov. V roku 1981 firma Giant predstavila prvý sériovo vyrábaný hliníkový rám pre širokú verejnosť.
Jeho nadpriemerná kvalita a cenová dostupnosť mala za následok masové rozšírenie hliníkových rámov. V roku 1987 predstavili svoj prvý karbónový rám na modeli Giant Cadex 980 C, čím Giant bicycles dosiahli prvenstvo v použití karbónového rámu na sériovo vyrábanom bicykli na svete. Bicykle Giant ponúkajú prvotriedne technológie nielen pretekárom, ale aj bežným cyklistom.
