Doprava bicykla zadarmo
Bicykel je ihneď pripravený na jazdu
Expresné dodanie
Už žiadne dlhé čakanie
Skúsenosti
Cyklistike rozumieme a radi ti poradíme
| Kategória: | Hardtail |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Farba: | Zelená |
| Materiál rámu: | Hliníkový rám |
| Priemer kolies: | 29” |
| Rám: | ALUXX-grade aluminum, disc |
| Vidlica: | Giant SXC32-2 RCL Alloy SingleAir, 15x110 TA, 1.5" tapered steerer, 27.5": 80 mm travel, 29": 100 mm travel |
| Riadítka: | Giant Connect Trail, 31,8 mm, 27.5": 690 mm, 29": 750 mm |
| Gripy: | Giant Sole-O |
| Predstavec: | Giant Sport, 7-degree, XS-S: 40 mm, M-L: 50 mm |
| Sedlovka: | Giant Contact Swith Core, 100 mm travel, 30,9 mm, XS-S: 350 mm, M-L: 400 mm |
| Sedlo: | Contact Ergo |
| Pedály: | MTB caged |
| Radenie: | Shimano Deore M6100, 1x12 |
| Prehadzovačka: | Shimano Deore M6100, Shadow + |
| Brzdy: | Shimano Deore BR-MT200, hydraulic, Shimano RT-10 rotors [F]180mm, [R]160mm |
| Brzdové páky: | Shimano Deore BL-MT200 |
| Kazeta: | Shimano Deore M6100, 10x51 |
| Reťaz: | KMC X12 |
| Kľuky: | ProWheel MPX, 32t (27.5") or 30t (29"), 27.5": 165 mm, 29": 170 mm |
| Stred: | power spline |
| Ráfiky: | 27.5": Giant GX03V 27.5", alloy, double wall, 21mm inner width 29": Giant GX03V 29", alloy, double wall, 21mm inner width |
| Náboje: | Shimano, sealed bearing |
| Špice: | stainless, 14g |
| Plášte: | Maxxis Recon Race 27.5x2.4" or 29x2.4", 60tpi wire bead |
| Doplnky: | 2.4" max tire size, max chainring 32T |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
LIV je špecializovaná značka výrobcu Giant zameraná výlučne na ženy. Zároveň je “poháňaná” a inšpirovaná ženami – od zakladateľky až po globálny tím, ktorý dnes stojí za značkou. LIV vyrába dámske bicykle, oblečenia a doplnky. Ergonómia, jednotlivé prvky a geometria bicyklov výrazne prihliadajú na ženskú anatómiu.
