Ergonomický elektrobicykel KTM Macina Aera 871 LFC Di2 2026
KTM Macina Aera 871 LFC Di2 2026 je prémiový trekkingový a mestský elektrobicykel navrhnutý pre maximálny komfort, bezpečnosť a univerzálne využitie na každodenné dochádzanie aj dlhšie výlety. Vďaka konštrukcii Low Frame Concept (LFC) s nízkym nástupom ponúka jednoduché nasadanie, vyššiu stabilitu a pohodlné ovládanie v meste aj na dlhších trasách.
Základom bicykla je pevný hliníkový rám Macina Trekking Onroad, ktorý v kombinácii s výkonným pohonom Bosch Performance Line CX poskytuje silnú a plynulú asistenciu aj v kopcovitom teréne. Integrovaná batéria Bosch PowerTube s kapacitou až 800 Wh zabezpečuje nadštandardný dojazd pre dlhé jazdy bez nutnosti častého nabíjania.
Bicykel je vybavený moderným elektronickým radením Shimano CUES Di2, ktoré umožňuje presné, rýchle a bezúdržbové radenie aj pod záťažou. Vďaka tomu je jazda plynulá a komfortná aj v náročnejších podmienkach.
Odpruženie zabezpečuje vzduchová vidlica FOX 34 so zdvihom približne 100 mm, ktorá efektívne tlmí nerovnosti a zvyšuje komfort jazdy na rôznych povrchoch. Hydraulické kotúčové brzdy Shimano poskytujú spoľahlivý a silný brzdný výkon za každého počasia.
KTM Macina Aera 871 LFC Di2 2026 je ideálnou voľbou pre jazdcov, ktorí hľadajú komfortný, bezpečný a technologicky vyspelý elektrobicykel na mestské jazdenie, cykloturistiku a každodenné používanie.

| Kategória: | Crossové elektrobicykle |
|---|---|
| Farba: | Biela |
| Materiál rámu: | Hliníkový rám |
| Priemer kolies: | 27,5” |
| Rám: | Macina Trekking Onroad Alloy 6061;PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| Vidlica: | FOX 34 Float 27,5" AWL E 100mm 15x110 |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| Displej: | Bosch KIOX 500 TFT Display |
| Batéria: | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| Zámok batérie: | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| Nabíjačka: | Bosch STANDARD Charger 4A |
| GPS Modul: | Bosch ConnectModule for BDU38YY |
| Prehadzovač: | Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow |
| Radenie: | Shimano CUES Di2 EN605 Switch |
| Kľuky: | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8;FSA set steel 38T with Chainguard |
| Kazeta: | Shimano LG400-11 / 11-50 |
| Reťaz: | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Brzdy: | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston;Shimano RT64 CL 180;Shimano RT64 CL 180 |
| Kolesá: | Mavic E-Speedcity 27 CL 135x5QR ;584x30TSS HG TLR |
| Plášte: | Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding DD;65-584 Reflex |
| Gripy: | GRIP ERGON GP10 |
| Riadítka: | KTM TEAM II rizer15 680mm |
| Predstavec: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Headset: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Sedlo: | Selle Royal Lookin Evo |
| Sedlovka: | KTM COMPII dropper/travel adj. 30.9 T150 |
| Pedále: | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| Košík: | KTM Alumee snap-it 2.0/monkeyload ;rack clip |
| Predné svetlo: | Litemove AE-130 90-130Lux HighBeam |
| Blatník: | Racktime Alu 72mm BM Xeltec |
| Stojan: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| Maximálna hmotnosť: | 146 kg |
| Hmotnosť: | 27,6 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Spoločnosť KTM založil v roku 1934 kováčsky inžinier Hans Trunkenpolz v rakúskom mestečku Mattighofen. Na začiatku vyrábali železiarske a strojárske výrobky. Časom sa firma pretransformovala na KTM Bike Industries - tak ako ju poznáme dnes. V priebehu posledných dekád sa KTM Bike Industries stal vplyvným hráčom v sektore predaja bicyklov.
Použité technológie prešli mnohými zmenami a urobili značný pokrok. KTM je jedným z mála výrobcov bicyklov, ktorý je schopný pokryť celú modelovú škálu bicyklov a elektrobicyklov. Už prvý bicykel KTM Fleetwing niesol známku: "Bikes made in Austria", ktorá viac ako 50 rokov ako grantuje najvyššiu kvalitu použitých materiálov a technológii.
