Model Macina Style 820 ABS je postavený na robustnom hliníkovom ráme Macina Trekking Onroad, ktorý je navrhnutý pre vyššiu stabilitu a komfort pri dlhých jazdách. Ergonomická geometria zaručuje pohodlný a vzpriamený posed vhodný na každodenné používanie.
O pohon sa stará výkonný motor Bosch Performance Line CX, ktorý poskytuje silnú a plynulú asistenciu aj pri strmých stúpaniach alebo jazde s batožinou. V kombinácii s 800 Wh batériou zabezpečuje nadštandardný dojazd vhodný aj na celodenné výlety.
Hlavnou bezpečnostnou výhodou je integrovaný systém Bosch ABS, ktorý zabraňuje zablokovaniu predného kolesa pri prudkom brzdení. To výrazne zvyšuje istotu najmä na mokrom povrchu alebo štrku.
Odpružená vidlica Suntour Mobie34 Air so zdvihom 80 mm zvyšuje komfort jazdy na mestských cestách aj cyklotrasách. Celková výbava robí z tohto modelu plne pripravený e-bike bez potreby ďalších investícií.

| Kategória: | Crossové elektrobicykle |
|---|---|
| Farba: | sivá |
| Materiál rámu: | Hliníkový rám |
| Priemer kolies: | 28” |
| Rám: | Macina Trekking Onroad Alloy 6061;PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| Vidlica: | Suntour Mobie34 Air 29" 2CR 80mm 15QLC |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| Displej: | Bosch KIOX 500 TFT Display |
| Batéria: | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| Zámok batérie: | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| Nabíjačka: | Bosch STANDARD Charger 4A |
| GPS Modul: | Bosch ABS control unit Magura |
| Prehadzovač: | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ |
| Radenie: | Shimano CUES U6000-11 display |
| Kľuky: | KTM E-TEAM ISIS 170mm Q16;FSA steel 42T Direct Mount |
| Kazeta: | Shimano LG400-11 / 11-50 |
| Reťaz: | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Brzdy: | Magura MTC ABS 4-Piston;Magura MDR-C CL 180;Magura MDR-C CL 180 |
| Kolesá: | Shimano Deore M5100 CL 32H 135-5QR;DT Alpine II 2.34 black;Ambrosio Sport 25 32H 622x25TC |
| Plášte: | Schwalbe Energizer Plus Perf.;GreenGuard 50-622 Reflex |
| Gripy: | Ergon GP1 SD |
| Riadítka: | KTM Line low rizer 640mm |
| Predstavec: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Headset: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Sedlo: | Selle Royal Lookin 3D |
| Sedlovka: | KTM COMP parallelogramm 30.9/350 |
| Objímka sedlovky: | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| Pedále: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| Košík: | KTM tour snap-it 2.0/monkeyload;childseat + rack clip |
| Predné svetlo: | BM IQ-XS 100-150Lux HighBeam |
| Zadné svetlo: | BM Toplight 2C |
| Blatník: | SKS A55K PET Trek 28" rear |
| Kryt: | KTM type 9 for Bosch BDU38 |
| Stojan: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| Maximálna hmotnosť: | 146 kg |
| Hmotnosť: | 28,1 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Spoločnosť KTM založil v roku 1934 kováčsky inžinier Hans Trunkenpolz v rakúskom mestečku Mattighofen. Na začiatku vyrábali železiarske a strojárske výrobky. Časom sa firma pretransformovala na KTM Bike Industries - tak ako ju poznáme dnes. V priebehu posledných dekád sa KTM Bike Industries stal vplyvným hráčom v sektore predaja bicyklov.
Použité technológie prešli mnohými zmenami a urobili značný pokrok. KTM je jedným z mála výrobcov bicyklov, ktorý je schopný pokryť celú modelovú škálu bicyklov a elektrobicyklov. Už prvý bicykel KTM Fleetwing niesol známku: "Bikes made in Austria", ktorá viac ako 50 rokov ako grantuje najvyššiu kvalitu použitých materiálov a technológii.
