KTM Macina Tour PX 610 2026 je univerzální trekingové elektrokolo určené pro každodenní dojíždění, jízdu po cyklostezkách i delší výlety po zpevněných cestách. Nabízí pohodlnou geometrii, moderní pohon Bosch a praktickou výbavu, díky čemuž je ideální volbou pro jezdce, kteří hledají spolehlivý a komfortní e-bike pro město i turistiku.
Model je postaven na pevném hliníkovém rámu KTM Macina Trekking Onroad, který zajišťuje stabilní a jistý projev při jízdě. O pohon se stará nový motor Bosch Performance Line PX, který poskytuje plynulou a silnou asistenci s dostatečným výkonem i do kopců a při vyšší zátěži.
Integrovaná baterie Bosch PowerTube 600 Wh nabízí dobrý dojezd pro každodenní používání i víkendové výlety, přičemž je elegantně zabudovaná do rámu pro čistý vzhled a lepší vyvážení kola.
Komfort jízdy zajišťuje odpružená vidlice Suntour NCX32-D, která účinně tlumí nerovnosti na silnici i lehčím terénu. O přesné a spolehlivé řazení se stará pohon Shimano CUES, navržený pro hladký chod a dlouhou životnost i při pravidelném používání.
Bezpečnost zajišťují hydraulické kotoučové brzdy Shimano, které poskytují jistý brzdný výkon i za zhoršených podmínek. Kolo je navíc plně vybavené pro každodenní použití – nechybí LED osvětlení, blatníky, zadní nosič ani stojánek, takže je připravené na městský provoz i delší cykloturistické trasy.

| Kategória: | Crossové elektrobicykle |
|---|---|
| Farba: | sivá |
| Materiál rámu: | Hliníkový rám |
| Priemer kolies: | 28” |
| Rám: | Macina Trekking Onroad Alloy 6061;PT800 Bosch BDU34/T5947 |
| Vidlica: | Suntour NCX32-D coil LO 63mm 1 1/8 |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE PX BDU3470 |
| Displej: | Bosch PURION 200 Display and Remote |
| Batéria: | Bosch PowerTUBE 600Wh |
| Zámok batérie: | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| Nabíjačka: | Bosch COMPACT Charger 2A |
| Prehadzovač: | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ |
| Radenie: | Shimano CUES U6000-10 display |
| Kľuky: | KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8;FSA steel 42T Direct Mount |
| Kazeta: | Shimano LG400-10 / 11-48 |
| Reťaz: | Shimano LG500 |
| Brzdy: | Shimano MT200 / MT200 2-Piston;Shimano RT10 CL 180;Shimano RT10 CL 160 |
| Kolesá: | Shimano Deore M5100 CL 32H 135-5QR;DT Alpine II 2.34 black;Ambrosio Sport 25 32H 622x25TC |
| Plášte: | Schwalbe Energizer Plus Perf.;GreenGuard 50-622 Reflex |
| Gripy: | GRIP ERGON GP10 |
| Riadítka: | KTM Line rizer20 640mm |
| Predstavec: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Headset: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Sedlo: | Selle Royal Vivo |
| Sedlovka: | KTM Line Elegance suspension 30.9/300 |
| Objímka sedlovky: | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| Pedále: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| Košík: | KTM tour snap-it 2.0/monkeyload;childseat + rack clip |
| Predné svetlo: | BM Briq-S 60Lux |
| Zadné svetlo: | BM Toplight 2C |
| Blatník: | SKS A55K PET Trek 28" rear |
| Kryt: | KTM type 11 for Bosch BDU34 |
| Stojan: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| Maximálna hmotnosť: | 145 kg |
| Hmotnosť: | 26,6 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Spoločnosť KTM založil v roku 1934 kováčsky inžinier Hans Trunkenpolz v rakúskom mestečku Mattighofen. Na začiatku vyrábali železiarske a strojárske výrobky. Časom sa firma pretransformovala na KTM Bike Industries - tak ako ju poznáme dnes. V priebehu posledných dekád sa KTM Bike Industries stal vplyvným hráčom v sektore predaja bicyklov.
Použité technológie prešli mnohými zmenami a urobili značný pokrok. KTM je jedným z mála výrobcov bicyklov, ktorý je schopný pokryť celú modelovú škálu bicyklov a elektrobicyklov. Už prvý bicykel KTM Fleetwing niesol známku: "Bikes made in Austria", ktorá viac ako 50 rokov ako grantuje najvyššiu kvalitu použitých materiálov a technológii.
