Model Macina Style 820 XL je postavený na zosilnenom hliníkovom ráme Macina Trekking Onroad XL, ktorý je špeciálne navrhnutý pre vyššie postavy a vyššie zaťaženie. Ponúka komfortnú, vzpriamenú jazdnú pozíciu a vysokú stabilitu aj pri plnej záťaži.
O pohon sa stará výkonný motor Bosch Performance Line CX, ktorý poskytuje silnú a plynulú asistenciu aj v prudkých stúpaniach alebo pri jazde s batožinou. V kombinácii s 800 Wh batériou zabezpečuje nadštandardný dojazd vhodný aj na celodenné výlety.
Odpružená vidlica Suntour NCX32 Air efektívne tlmí nerovnosti a zvyšuje komfort jazdy na mestských cestách aj cyklotrasách. Kolesá 28" a robustná konštrukcia zabezpečujú istotu a stabilitu aj pri vyššej hmotnosti jazdca či náklade.
Celková výbava robí z tohto modelu plne pripravený e-bike na každodenné používanie bez nutnosti ďalších investícií.

| Kategória: | Crossové elektrobicykle |
|---|---|
| Farba: | sivá |
| Materiál rámu: | Hliníkový rám |
| Priemer kolies: | 28” |
| Rám: | Macina Trekking Onroad Alloy 6061;PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| Vidlica: | Suntour NCX32-D coil LO 63mm (HD) 1 1/8 |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| Displej: | Bosch KIOX 500 TFT Display |
| Batéria: | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| Zámok batérie: | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| Nabíjačka: | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Prehadzovač: | Shimano Deore XT M8130-11 LG shadow+ |
| Radenie: | Shimano Deore XT M8130-11 LG |
| Kľuky: | KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8;FSA steel 42T Direct Mount |
| Kazeta: | Shimano LG400-11 / 11-50 |
| Reťaz: | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Brzdy: | Tektro TKD-139 / HD-E730 4-Piston;Tektro TR-45 2.3mm CL 180;Tektro TR-45 2.3mm CL 180 |
| Kolesá: | Shimano Deore M5100 CL 36H 135-5QR;DT Alpine II 2.34 black;Ryde Andra29 36H 622x29C |
| Plášte: | Schwalbe Marathon E-Plus Perf. ;DualGuard 50-622 Reflex |
| Gripy: | GRIP ERGON GP10 |
| Riadítka: | Ergotec Lady Town 31,8 690mm |
| Predstavec: | Ergotec Swell RE70i adjust. 0-60° |
| Headset: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Sedlo: | Selle Royal Viaggio |
| Sedlovka: | bySchulz G.2 ST suspension 30.9/350 |
| Objímka sedlovky: | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| Pedále: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| Košík: | KTM tour snap-it 2.0/monkeyload ;childseat + rack clip |
| Predné svetlo: | BM IQ-XS 80Lux |
| Zadné svetlo: | BM Toplight 2C |
| Blatník: | SKS A55K PET Trek 28" rear |
| Kryt: | KTM type 9 for Bosch BDU38 |
| Stojan: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| Maximálna hmotnosť: | 174 kg |
| Hmotnosť: | 28,8 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Spoločnosť KTM založil v roku 1934 kováčsky inžinier Hans Trunkenpolz v rakúskom mestečku Mattighofen. Na začiatku vyrábali železiarske a strojárske výrobky. Časom sa firma pretransformovala na KTM Bike Industries - tak ako ju poznáme dnes. V priebehu posledných dekád sa KTM Bike Industries stal vplyvným hráčom v sektore predaja bicyklov.
Použité technológie prešli mnohými zmenami a urobili značný pokrok. KTM je jedným z mála výrobcov bicyklov, ktorý je schopný pokryť celú modelovú škálu bicyklov a elektrobicyklov. Už prvý bicykel KTM Fleetwing niesol známku: "Bikes made in Austria", ktorá viac ako 50 rokov ako grantuje najvyššiu kvalitu použitých materiálov a technológii.
