Ergonomický elektrobicykel KTM Macina Gran 830 2026
KTM Macina Gran 830 2026 je univerzální trekingové elektrokolo určené pro každodenní dojíždění, jízdu po cyklostezkách i delší výlety po zpevněných cestách. Nabízí vyváženou kombinaci výkonu, komfortu a praktičnosti, díky čemuž je vhodné pro jezdce, kteří hledají spolehlivý a dobře vybavený e-bike pro městské i rekreační použití.
Model je postaven na pevném hliníkovém rámu s trekingovou geometrií a nízkým nástupem, který usnadňuje nastupování i sesedání. O pohon se stará výkonný středový motor Bosch Performance Line CX Smart System s točivým momentem až 85 Nm, který poskytuje silnou a plynulou asistenci i při jízdě do kopců nebo s nákladem.
Integrovaná baterie Bosch PowerTube 800 Wh zajišťuje velmi dlouhý dojezd, díky kterému zvládne kolo i celodenní výlety bez nutnosti častého nabíjení. Baterie je plně integrována do rámu, což zlepšuje nejen design, ale i vyvážení a ochranu celého systému.
Komfort jízdy zvyšuje odpružená vidlice Suntour XCM 32 se zdvihem 80 mm, která účinně tlumí nerovnosti na silnici i v lehčím terénu. O přesné a spolehlivé řazení se stará pohon Shimano CUES, navržený pro dlouhou životnost a plynulý chod i při vyšší zátěži.
Bezpečnost zajišťují hydraulické kotoučové brzdy Shimano, které poskytují jistý brzdný výkon i v horších povětrnostních podmínkách. Kolo je navíc plně vybavené pro každodenní použití – nechybí kvalitní LED osvětlení, blatníky, zadní nosič ani stojánek, takže je připravené na městský provoz aj turistické trasy.

| Kategória: | Crossové elektrobicykle |
|---|---|
| Farba: | sivá |
| Materiál rámu: | Hliníkový rám |
| Priemer kolies: | 28” |
| Rám: | Macina Trekking Onroad Alloy 6061;PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| Vidlica: | Suntour XCM 32 ATB coil 29" LO 80mm |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| Displej: | Bosch PURION 200 Display and Remote |
| Batéria: | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| Zámok batérie: | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| Nabíjačka: | Bosch COMPACT Charger 2A |
| Prehadzovač: | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ |
| Radenie: | Shimano CUES U6000-10 display |
| Kľuky: | KTM E-COMP ISIS 170mm Q16;FSA steel 42T Direct Mount |
| Kazeta: | Shimano LG400-10 / 11-48 |
| Reťaz: | Shimano LG500 |
| Brzdy: | Shimano MT200 / MT200 2-Piston;Shimano RT30 CL 180;Shimano RT30 CL 160 |
| Kolesá: | Shimano Deore M6000 CL 32H 135-5QR;DT Alpine II 2.34 black;Ryde Rival30 32H 622x30C |
| Plášte: | Continental Contact Urban 62-622 Reflex |
| Gripy: | GRIP ERGON GP10 |
| Riadítka: | Ergotec Lady Town 31,8 690mm |
| Predstavec: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Headset: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Sedlo: | Selle Royal Lookin |
| Sedlovka: | KTM Line II dropper 30.9 T:100 |
| Objímka sedlovky: | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| Pedále: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| Košík: | KTM light 60 (snap-it 1.0) |
| Predné svetlo: | Litemove RLX-100 100Lux down |
| Zadné svetlo: | BM Toplight 2C |
| Blatník: | SKS A69R PET Trek 28" rear |
| Kryt: | KTM type 9 for Bosch BDU38 |
| Stojan: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| Maximálna hmotnosť: | 139 kg |
| Hmotnosť: | 28,6 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Spoločnosť KTM založil v roku 1934 kováčsky inžinier Hans Trunkenpolz v rakúskom mestečku Mattighofen. Na začiatku vyrábali železiarske a strojárske výrobky. Časom sa firma pretransformovala na KTM Bike Industries - tak ako ju poznáme dnes. V priebehu posledných dekád sa KTM Bike Industries stal vplyvným hráčom v sektore predaja bicyklov.
Použité technológie prešli mnohými zmenami a urobili značný pokrok. KTM je jedným z mála výrobcov bicyklov, ktorý je schopný pokryť celú modelovú škálu bicyklov a elektrobicyklov. Už prvý bicykel KTM Fleetwing niesol známku: "Bikes made in Austria", ktorá viac ako 50 rokov ako grantuje najvyššiu kvalitu použitých materiálov a technológii.
