Model Macina Style 810 je postavený na kvalitnom hliníkovom ráme Macina Trekking Onroad, ktorý ponúka pohodlnú vzpriamenú jazdnú pozíciu vhodnú na dlhé trasy aj každodenné používanie. Integrovaná batéria a čisté vedenie kabeláže dodávajú bicyklu moderný a elegantný vzhľad.
O pohon sa stará výkonný motor Bosch Performance Line CX, ktorý poskytuje silnú a plynulú asistenciu aj pri jazde do kopcov alebo s nákladom. V kombinácii s 800 Wh batériou zabezpečuje nadštandardný dojazd vhodný aj na celodenné výlety.
Odpružená vidlica Suntour NCX32 Air efektívne tlmí nerovnosti a zvyšuje komfort jazdy na mestských cestách aj cyklotrasách. Celková výbava robí z tohto modelu plne pripravený e-bike bez nutnosti ďalších investícií.

| Kategória: | Crossové elektrobicykle |
|---|---|
| Farba: | sivá |
| Materiál rámu: | Hliníkový rám |
| Priemer kolies: | 28” |
| Rám: | Macina Trekking Onroad Alloy 6061;PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| Vidlica: | Suntour NCX32-E Air LO 63mm Al 1 1/8 |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| Displej: | Bosch KIOX 500 TFT Display |
| Batéria: | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| Zámok batérie: | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| Nabíjačka: | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Prehadzovač: | Shimano Deore XT M8130-11 LG shadow+ |
| Radenie: | Shimano Deore XT M8130-11 LG |
| Kľuky: | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8;FSA steel 42T Direct Mount |
| Kazeta: | Shimano LG400-11 / 11-50 |
| Reťaz: | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Brzdy: | Shimano CUES U8000 / U8020 4-Piston;Shimano RT64 CL 180;Shimano EM600 CL 160 magnet |
| Kolesá: | DT HU 1900 CL 135/5QR|622x25TC SS TLR |
| Plášte: | Schwalbe Green Marathon Perf.;GreenGuard 50-622 |
| Gripy: | Ergon GP30 |
| Riadítka: | KTM Line rizer20 640mm |
| Predstavec: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Headset: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Sedlo: | Selle Royal Lookin |
| Sedlovka: | Suntour SP25-NCX suspension 30.9/350 |
| Objímka sedlovky: | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| Pedále: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| Košík: | KTM tour snap-it 2.0/monkeyload ;childseat + rack clip |
| Predné svetlo: | BM IQ-XM 120-170Lux HighBeam |
| Zadné svetlo: | BM Dart brex |
| Blatník: | SKS A55K PET Trek 28" rear |
| Kryt: | KTM type 9 for Bosch BDU38 |
| Stojan: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| Maximálna hmotnosť: | 145 kg |
| Hmotnosť: | 26,9 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Spoločnosť KTM založil v roku 1934 kováčsky inžinier Hans Trunkenpolz v rakúskom mestečku Mattighofen. Na začiatku vyrábali železiarske a strojárske výrobky. Časom sa firma pretransformovala na KTM Bike Industries - tak ako ju poznáme dnes. V priebehu posledných dekád sa KTM Bike Industries stal vplyvným hráčom v sektore predaja bicyklov.
Použité technológie prešli mnohými zmenami a urobili značný pokrok. KTM je jedným z mála výrobcov bicyklov, ktorý je schopný pokryť celú modelovú škálu bicyklov a elektrobicyklov. Už prvý bicykel KTM Fleetwing niesol známku: "Bikes made in Austria", ktorá viac ako 50 rokov ako grantuje najvyššiu kvalitu použitých materiálov a technológii.
