KTM X-Life Track Street 2024 je mestský crossový bicykel, ktorý spája športový duch s praktickými prvkami pre každodenné použitie. Či už jazdíš po meste, cyklocestách alebo si dáš občasný výlet mimo asfalt, tento model ti poskytne pohodlnú, plynulú a spoľahlivú jazdu.

| Kategória: | Trekking bicykle |
|---|---|
| Farba: | sivá |
| Materiál rámu: | Hliníkový rám |
| Priemer kolies: | 28" |
| Rám: | 28" Alloy 6061 OFFROAD / T-2380 |
| Vidlica: | Suntour NEX DS 700C 63mm |
| Preahadzovač: | Shimano Acera M3020-8 SGS |
| Smykač: | Shimano TY606 TS |
| Radenie: | Shimano EF505-8 display |
| Kľuky: | Shimano Tourney T501 46-30T |
| Stredové zloženie: | Shimano UN101 |
| Kazeta: | Shimano HG31-8 / 11-34 |
| Reťaz: | Shimano HG40-8 |
| Brzdy: | Shimano EF505 2-Piston; Shimano RT10 CL 160 |
| Kolesá: | KTM Line - Shimano QC300 CL 32H 135 QR; KTM 28" Casual 32H; 622x19; Richman 2.0 INOX, silver |
| Plášte: | Schwalbe TYRAGO K-Guard 42-622, black + RT |
| Gripy: | KTM Comp Ergo Lock |
| Riadítka: | KTM Line Riser 15 640mm |
| Predstavec: | KTM Line 17° |
| Headset: | Ritchey OE Zero Logic 1.1/8" |
| Sedlo: | KTM Line Sport |
| Sedlovka: | KTM Line 27.2/300/350; KTM Line clamp QR - 31.8 |
| Pedále: | KTM Line Offroad BF |
| Predné svetlo: | AXA Entry Dynamo30 Steady Switch |
| Zadné svetlo: | Trelock Cob Line LS 423 Dynamo |
| Blatník: | SKS PET A 46 R 28" matt |
| Stojan: | KTM 28" adjustable |
| Maximálna hmotnosť: | 134 kg (permissible total weight) |
| Hmotnosť: | 15,3 kg (bez pedalov) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Spoločnosť KTM založil v roku 1934 kováčsky inžinier Hans Trunkenpolz v rakúskom mestečku Mattighofen. Na začiatku vyrábali železiarske a strojárske výrobky. Časom sa firma pretransformovala na KTM Bike Industries - tak ako ju poznáme dnes. V priebehu posledných dekád sa KTM Bike Industries stal vplyvným hráčom v sektore predaja bicyklov.
Použité technológie prešli mnohými zmenami a urobili značný pokrok. KTM je jedným z mála výrobcov bicyklov, ktorý je schopný pokryť celú modelovú škálu bicyklov a elektrobicyklov. Už prvý bicykel KTM Fleetwing niesol známku: "Bikes made in Austria", ktorá viac ako 50 rokov ako grantuje najvyššiu kvalitu použitých materiálov a technológii.
