KTM L.TOUR 2023 predstavuje ideálnu voľbu pre cyklistov, ktorí hľadajú komfortný, univerzálny a spoľahlivý trekingový bicykel na mesto, cyklotrasy aj víkendové dobrodružstvá. Vďaka kvalitnému hliníkovému rámu, odpruženej vidlici a bohatej výbave je pripravený na každodenné dochádzanie aj dlhšie turistické trasy.
Model je postavený na ľahkom a odolnom ráme Alloy 6061 Onroad Disc, ktorý poskytuje výbornú stabilitu a pohodlnú geometriu počas jazdy. O komfort sa stará odpružená vidlica Suntour NEX Coil so zdvihom 63 mm, ktorá spoľahlivo tlmí nerovnosti mestských ciest aj poľných trás.
Plynulé radenie zabezpečuje kombinácia komponentov Shimano Tourney a Shimano Altus s 24 prevodmi, vďaka čomu bicykel zvláda rovinaté úseky aj náročnejšie stúpania. Hydraulické kotúčové brzdy Shimano EF505 poskytujú spoľahlivý brzdný výkon za každého počasia.
KTM L.TOUR 2023 je vybavený kompletnou turistickou výbavou – nechýba integrované osvetlenie Trelock a AXA, pevný nosič Racktime kompatibilný so systémom Snap-it 2.0, blatníky, stojan ani ochrana reťaze. Vďaka tomu je bicykel pripravený na okamžité používanie bez nutnosti ďalších investícií.
O pohodlie počas dlhých jázd sa stará ergonomické sedlo Selle Royal Rio a ergonomické gripy KTM Comp Ergo Lock. Plášte Vittoria Randonneur Reflex ponúkajú výbornú priľnavosť, nízky valivý odpor a zvýšenú bezpečnosť vďaka reflexným prvkom.

| Kategória: | Trekking bicykle |
|---|---|
| Farba: | čierna |
| Materiál rámu: | Hliníkový rám |
| Priemer kolies: | 28" |
| Rám: | 28" Alloy 6061 Onroad Disc/T-3540 |
| Vidlica: | Suntour NEX Coil 28" 63 mm |
| Prehadzovač: | Shimano Altus M310-7/8 |
| Prešmýkač: | Shimano Tourney TY710 |
| Radenie: | Shimano EF505-8 with display |
| Kľuky: | Shimano Tourney T501 48-38-28T |
| Kazeta: | Shimano HG200-8/12-32 |
| Reťaz: | Shimano HG40-8 |
| Brzdy: | Shimano EF505, 2 pistons |
| Brzdové kotúče: | Shimano RT10 CL 160/160 |
| Predné koleso: | KTM Line - Shimano DH-3D37 CL 36H 100 QR / KTM 28" Casual 36H; 622x19 /Richman 2.0 INOX, Silver |
| Zadné koleso: | KTM Line - Shimano FH-TX505-8 CL 36H 135 QR / KTM 28" Casual 36H; 622x19 /Richman 2.0 INOX, Silver |
| Plášte: | Vittoria Randonneur 42-622 Reflex |
| Gripy: | KTM Comp Ergo Lock |
| Predstavec: | KTM Line adjustable, 0–60° |
| Sedlo: | Selle Royal Rio 12 |
| Sedlovka: | KTM Line 27.2 |
| Pedále: | KTM Line Onroad BF |
| Hmotnosť: | 16,7 kg |
| Maximálna hmotnosť: | 118 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
