KTM Macina Urbanator SX 2026 je moderný mestský elektrobicykel navrhnutý pre rýchly, pohodlný a bezstarostný pohyb v meste. Vďaka ľahkej konštrukcii a pohonnému systému Bosch Performance Line SX ponúka prirodzenú a plynulú asistenciu pri šliapaní, ideálnu na každodenné dochádzanie do práce či vybavovanie v meste.
Model je vybavený remeňovým pohonom, ktorý nahrádza klasickú reťaz a prináša tichý chod, minimálnu údržbu a vysokú životnosť. Integrovaná batéria Bosch CompactTube 400 Wh zabezpečuje dostatočný dojazd pri zachovaní nízkej hmotnosti bicykla.
Komfortná mestská geometria, kvalitné komponenty Shimano a hydraulické kotúčové brzdy robia z tohto bicykla spoľahlivého partnera pre každodenné jazdenie v mestskom prostredí.
| Kategória: | Mestské elektrobicykle |
|---|---|
| Farba: | hnedá |
| Materiál rámu: | Hliníkový rám |
| Priemer kolies: | 28” |
| Rám: | Macina Urbanator Alloy 6061;CPT400 Bosch BDU31/R4350 |
| Vidlica: | X-Strada Gravel Perf. Carbon w/mount F14 |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE SX BDU3144 |
| Batéria: | Bosch CompactTUBE 400Wh |
| Zámok batérie: | ABUS integrated btry lock IT2 (T82 key) |
| Nabíjačka: | Bosch COMPACT Charger 2A |
| Prehadzovač: | Shimano CUES U4000-9 LG shadow |
| Radenie: | Shimano CUES U4000-9 display |
| Kľuky: | KTM E-RACE ISIS 170mm Q2;KTM aluminium 42T Direct Mount |
| Kazeta: | Shimano LG400-9 / 11-41 |
| Reťaz: | Shimano LG500 |
| Brzdy: | Tektro HD-R280;Tektro TR-35 CL 160;Tektro TR-35 CL 160 |
| Kolesá: | Shimano TC500 CL 32H 142-12TA;R DT Alpine II 2.34 black;Black Jack Ready25 32H 622x25TC |
| Plášte: | Continental Contact Speed 42-622 Reflex |
| Gripy: | Herrmans Nucore Tour Wave |
| Riadítka: | KTM TEAM II flat 2X 680mm |
| Predstavec: | KTM Line +20° ICR |
| Headset: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Sedlo: | Selle San Marco Regal Short |
| Sedlovka: | KTM TEAM II 27.2/350 |
| Objímka sedlovky: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 31,8mm |
| Pedále: | KTM TEAM cross alloy ballfree |
| Košík: | KTM Micro Rack snap-it 2.0 |
| Predné svetlo: | Supernova Mini2 100Lux |
| Zadné svetlo: | Supernova TL3Z |
| Blatník: | Racktime Alumee 52mm |
| Stojan: | KTM 28" adjustable MY2025 flatmount |
| Maximálna hmotnosť: | 108 kg |
| Hmotnosť: | 18,3 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Spoločnosť KTM založil v roku 1934 kováčsky inžinier Hans Trunkenpolz v rakúskom mestečku Mattighofen. Na začiatku vyrábali železiarske a strojárske výrobky. Časom sa firma pretransformovala na KTM Bike Industries - tak ako ju poznáme dnes. V priebehu posledných dekád sa KTM Bike Industries stal vplyvným hráčom v sektore predaja bicyklov.
Použité technológie prešli mnohými zmenami a urobili značný pokrok. KTM je jedným z mála výrobcov bicyklov, ktorý je schopný pokryť celú modelovú škálu bicyklov a elektrobicyklov. Už prvý bicykel KTM Fleetwing niesol známku: "Bikes made in Austria", ktorá viac ako 50 rokov ako grantuje najvyššiu kvalitu použitých materiálov a technológii.
