KTM Macina Sport CX750 LTD64 2024 je moderný trekkingový e-bike navrhnutý pre jazdu v meste, každodenné dochádzanie aj dlhé výlety. Vďaka výkonnému motoru Bosch Performance CX Smart System s krútiacim momentom 85 Nm a integrovanej 750 Wh batérii ponúka výborný výkon, dlhý dojazd a maximálny komfort na každej trase.
Hliníkový rám Macina Trekking Onroad Alloy6061 využíva technológiu Circular Power Flow, ktorá zabezpečuje vysokú stabilitu a prirodzené ovládanie bicykla. O pohodlie sa stará odpružená vidlica Suntour NX1 so zdvihom 63 mm, zatiaľ čo spoľahlivé hydraulické 4-piestové brzdy Shimano poskytujú istotu aj pri jazde vo vyšších rýchlostiach alebo v náročnejšom teréne.
Model je vybavený 10-rýchlostnou sadou Shimano Deore, kvalitnými plášťami Schwalbe Smart Sam a kompletnou trekkingovou výbavou vrátane osvetlenia Busch & Müller, blatníkov, nosiča a stojana. Vďaka tomu je pripravený na každodenné používanie bez nutnosti ďalších úprav. 
| Kategória: | Crossové elektrobicykle |
|---|---|
| Farba: | čierna |
| Materiál rámu: | Hliníkový rám |
| Priemer kolies: | 28” |
| Rám: | Macina Trekking Onroad Alloy6061;PT750Wh Bosch Gen.4 / T-2940 |
| Vidlica: | Suntour NX1 coil LO 63mm |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX Gen.4 SMART SYSTEM;25km/h / 85Nm |
| Displej: | Bosch LED remote SMART SYSTEM |
| Batéria: | Bosch PowerTUBE 750Wh SMART SYSTEM hor. |
| Nabíjačka: | Bosch STANDARD Charger 4A SMART SYSTEM |
| Prehadzovač: | Shimano Deore M4120-10 SGS shadow |
| Radenie: | Shimano Deore M4100-10 display |
| Kľuky: | KTM E-COMP ISIS 170mm Q16;FSA steel 42T Direct Mount |
| Kazeta: | Shimano Deore M4100-10 / 11-42T |
| Reťaz: | KMC e10 EPT e-bike |
| Brzdy: | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston;Shimano RT30 CL 180 / 160 |
| Kolesá: | KTM Line - Shimano Deore M6000 CL 32H 135-5QR;Ryde Rival Sport 32H 622x25C;DT Alpine II 2.34 black |
| Plášte: | Schwalbe Smart Sam 47-622 RT |
| Gripy: | Ergon GP1 SD |
| Riadítka: | KTM Comp II low rizer 640mm |
| Predstavec: | KTM +20° ICR |
| Headset: | Acros ICR 1.5" angle limit |
| Sedlo: | Selle Royal Essenza Athletic |
| Sedlovka: | KTM Comp II 30.9/350 |
| Objímka sedlovky: | KTM Line 34.9 |
| Pedále: | MTB-Pedal VP-195E alloy |
| Košík: | KTM light (snap-it 1.0) |
| Predné svetlo: | BM Lumotec MYC LED 50Lux |
| Zadné svetlo: | BM Toplight 2C LED |
| Blatník: | SKS A55K 55mm black matt |
| Kryt: | KTM type 7 for Bosch Gen.4 |
| Stojan: | KTM 28" adjustable |
| Maximálna hmotnosť: | 145 kg (permissible total weight) |
| Hmotnosť: | 25,8 kg (without pedals) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Spoločnosť KTM založil v roku 1934 kováčsky inžinier Hans Trunkenpolz v rakúskom mestečku Mattighofen. Na začiatku vyrábali železiarske a strojárske výrobky. Časom sa firma pretransformovala na KTM Bike Industries - tak ako ju poznáme dnes. V priebehu posledných dekád sa KTM Bike Industries stal vplyvným hráčom v sektore predaja bicyklov.
Použité technológie prešli mnohými zmenami a urobili značný pokrok. KTM je jedným z mála výrobcov bicyklov, ktorý je schopný pokryť celú modelovú škálu bicyklov a elektrobicyklov. Už prvý bicykel KTM Fleetwing niesol známku: "Bikes made in Austria", ktorá viac ako 50 rokov ako grantuje najvyššiu kvalitu použitých materiálov a technológii.
