KTM Macina Race SX 10 Di2 2026 je moderný elektrický horský bicykel určený pre športových jazdcov, ktorí hľadajú rýchly, ľahký a efektívny hardtail pre XC a trailové jazdenie. Vďaka kombinácii pretekárskej geometrie, nízkej hmotnosti a najnovších technológií ponúka výborný výkon v stúpaniach aj pri rýchlej jazde v teréne.
O pohon sa stará kompaktný a ľahký motor Bosch Performance Line SX, ktorý poskytuje prirodzenú a plynulú podporu pri šliapaní. Je ideálny pre jazdcov, ktorí chcú zachovať športový pocit z jazdy, no zároveň ocenia extra výkon v náročnejších pasážach. Integrovaná batéria zabezpečuje dostatočný dojazd pre celodenné výjazdy.
Veľkou výhodou modelu je elektronické radenie Shimano Di2, ktoré prináša rýchle, presné a spoľahlivé zmeny prevodov aj v záťaži. Ľahký hliníkový rám je optimalizovaný pre efektívny prenos sily a stabilitu pri vysokej rýchlosti, zatiaľ čo kvalitná výbava zaručuje spoľahlivosť v rôznych podmienkach.
KTM Macina Race SX 10 Di2 2026 je ideálnou voľbou pre jazdcov, ktorí chcú výkonný e-hardtail s modernými technológiami a športovým charakterom jazdy.

| Kategória: | Hardtail elektrobicykle |
|---|---|
| Farba: | oranžová |
| Materiál rámu: | Hliníkový rám |
| Priemer kolies: | 29” |
| Rám: | Macina MTB 29" Alloy 6061 UDH;CPT400 Bosch BDU31/M4810 |
| Vidlica: | RockShox Judy Gold RL 29" 100mm 15x110 |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE SX BDU3144 |
| Displej: | Bosch PURION 200 Display and Remote |
| Batéria: | Bosch CompactTUBE 400Wh |
| Zámok batérie: | ABUS integrated btry lock IT2 (T82 key) |
| Nabíjačka: | Bosch COMPACT Charger 2A |
| Prehadzovač: | Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow |
| Radenie: | Shimano CUES Di2 EN605 Switch |
| Kľuky: | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8;KTM aluminium 34T Direct Mount |
| Kazeta: | Shimano LG700-11 / 11-50 |
| Reťaz: | KMC e500 LG e-bike |
| Brzdy: | Shimano M4100 / MT420 4-Piston;Shimano RT54 CL 180;Shimano RT54 CL 160 |
| Kolesá: | Shimano TC500B CL 32H 148-12TA;DT Alpine II 2.34 black;Black Jack Ready30 32H 622x30TC |
| Plášte: | Maxxis Rekon Race EXO/TR 57-622 |
| Gripy: | Ergon GE10 |
| Riadítka: | KTM TEAM II rizer15 720mm |
| Predstavec: | KTM +7° ICR |
| Headset: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Sedlo: | Selle Royal SRX |
| Sedlovka: | KTM TEAM II 27.2/400 |
| Objímka sedlovky: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 31,8mm |
| Pedále: | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| Maximálna hmotnosť: | 135 kg |
| Hmotnosť: | 19 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Spoločnosť KTM založil v roku 1934 kováčsky inžinier Hans Trunkenpolz v rakúskom mestečku Mattighofen. Na začiatku vyrábali železiarske a strojárske výrobky. Časom sa firma pretransformovala na KTM Bike Industries - tak ako ju poznáme dnes. V priebehu posledných dekád sa KTM Bike Industries stal vplyvným hráčom v sektore predaja bicyklov.
Použité technológie prešli mnohými zmenami a urobili značný pokrok. KTM je jedným z mála výrobcov bicyklov, ktorý je schopný pokryť celú modelovú škálu bicyklov a elektrobicyklov. Už prvý bicykel KTM Fleetwing niesol známku: "Bikes made in Austria", ktorá viac ako 50 rokov ako grantuje najvyššiu kvalitu použitých materiálov a technológii.
