Dámsky elektrobicykel KTM Macina Style 820 Di2 2026
Model Macina Style 820 Di2 je postavený na kvalitnom hliníkovom ráme Macina Trekking Onroad, ktorý ponúka pohodlnú vzpriamenú jazdnú pozíciu ideálnu na dlhé trasy aj každodenné dochádzanie. Integrovaná batéria a čisté vedenie kabeláže dodávajú bicyklu moderný a elegantný vzhľad.
O pohon sa stará výkonný motor Bosch Performance Line CX, ktorý poskytuje silnú a plynulú asistenciu aj pri jazde do kopcov alebo s nákladom. V kombinácii s 800 Wh batériou zabezpečuje nadštandardný dojazd vhodný aj na celodenné výlety.
Veľkou výhodou je elektronické radenie Shimano CUES Di2, ktoré prináša extrémne presné, rýchle a takmer bezúdržbové radenie. Systém dokáže prispôsobiť radenie jazdným podmienkam, čo zvyšuje komfort a plynulosť jazdy.
Odpružená vidlica Suntour NCX32 Air efektívne tlmí nerovnosti a zvyšuje pohodlie na mestských cestách aj cyklotrasách. Celková výbava robí z tohto modelu plne pripravený e-bike bez nutnosti ďalších investícií.

| Kategória: | Crossové elektrobicykle |
|---|---|
| Farba: | sivá |
| Materiál rámu: | Hliníkový rám |
| Priemer kolies: | 28” |
| Rám: | Macina Trekking Onroad Alloy 6061;PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| Vidlica: | Suntour NCX32-D Air LO 63mm 1 1/8 |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| Displej: | Bosch KIOX 500 TFT Display |
| Batéria: | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| Zámok batérie: | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| Nabíjačka: | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Prehadzovač: | Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow |
| Radenie: | Shimano CUES Di2 EN605 Switch |
| Kľuky: | KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8;FSA steel 42T Direct Mount |
| Kazeta: | Shimano LG400-11 / 11-50 |
| Reťaz: | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Brzdy: | Tektro TKD-139 / HD-E730 4-Piston;Tektro TR-45 2.3mm CL 180 ;Tektro TR-45 2.3mm CL 160 |
| Kolesá: | Shimano Deore M5100 CL 32H 135-5QR;DT Alpine II 2.34 black;Ambrosio Sport 25 32H 622x25TC |
| Plášte: | Schwalbe Energizer Plus Perf.;GreenGuard 50-622 Reflex |
| Gripy: | Ergon GP30 |
| Riadítka: | KTM Line rizer20 640mm |
| Predstavec: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Headset: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Sedlo: | Selle Royal Lookin |
| Sedlovka: | Suntour SP25-NCX suspension 30.9/350 |
| Objímka sedlovky: | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| Pedále: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| Košík: | KTM tour snap-it 2.0/monkeyload;childseat + rack clip |
| Predné svetlo: | BM IQ-XS 80Lux |
| Zadné svetlo: | BM Toplight 2C |
| Blatník: | SKS A55K PET Trek 28" rear |
| Kryt: | KTM type 9 for Bosch BDU38 |
| Stojan: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| Maximálna hmotnosť: | 146 kg |
| Hmotnosť: | 27,9 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Spoločnosť KTM založil v roku 1934 kováčsky inžinier Hans Trunkenpolz v rakúskom mestečku Mattighofen. Na začiatku vyrábali železiarske a strojárske výrobky. Časom sa firma pretransformovala na KTM Bike Industries - tak ako ju poznáme dnes. V priebehu posledných dekád sa KTM Bike Industries stal vplyvným hráčom v sektore predaja bicyklov.
Použité technológie prešli mnohými zmenami a urobili značný pokrok. KTM je jedným z mála výrobcov bicyklov, ktorý je schopný pokryť celú modelovú škálu bicyklov a elektrobicyklov. Už prvý bicykel KTM Fleetwing niesol známku: "Bikes made in Austria", ktorá viac ako 50 rokov ako grantuje najvyššiu kvalitu použitých materiálov a technológii.
