KTM WILD SPEED DISC 20 2026 je športový detský horský bicykel s 20" kolesami, určený pre mladšie deti, ktoré začínajú s jazdou v teréne a na cyklotrasách. Ľahký hliníkový rám v kombinácii s detsky prispôsobenou geometriou zabezpečuje jednoduché ovládanie, stabilitu a bezpečnú jazdu.
O komfort v teréne sa stará odpružená vidlica Suntour XCT-JR 20" so zdvihom 63 mm, ktorá pomáha tlmiť nerovnosti a zvyšuje istotu pri jazde na nespevnených cestách. Pohon Shimano Altus 1x9 ponúka jednoduché a spoľahlivé radenie, ideálne pre deti prechádzajúce na športovejšiu cyklistiku.
Bezpečnosť zabezpečujú hydraulické kotúčové brzdy Shimano, ktoré poskytujú silný a dobre dávkovateľný brzdný účinok aj v mokrých podmienkach. Plášte Schwalbe Smart Sam ponúkajú univerzálnu trakciu na asfalte aj v ľahkom teréne, takže bicykel je vhodný na každodenné jazdenie aj víkendové výlety.
KTM WILD SPEED DISC 20 2026 je ideálnou voľbou pre deti približne vo veku 5–7 rokov, ktoré chcú kvalitné a bezpečné MTB s modernou výbavou pre prvé športové jazdy v teréne.
| Kategória: | Hardtail |
|---|---|
| Farba: | oranžová |
| Materiál rámu: | Hliníkový rám |
| Priemer kolies: | 20” |
| Rám: | Wild Speed Disc 20" K1202 |
| Vidlica: | Suntour XCT 20" 63mm |
| Prehadzovač: | Shimano Altus M2000-9 SGS shadow |
| Radenie: | Shimano Altus M2010-9 display |
| Kľuky: | Samox crankset 114mm |
| Stredové zloženie: | Shimano BB-UN101 BSA |
| Kazeta: | Shimano HG201-9 / 11-36 |
| Reťaz: | KMC Z9 |
| Brzdy: | Shimano UR405 (3-F) / MT410 2-Piston;Shimano RT10 CL 160;Shimano RT10 CL 160 |
| Kolesá: | Shimano TX505 CL 32H 135-5QR;DT Champion 2.0 silver;Shining Rims DB-T23 |
| Plášte: | Schwalbe Smart Sam 54-406 |
| Gripy: | KTM Grip |
| Riadítka: | KTM Line rizer 520mm |
| Predstavec: | KTM Line 7° |
| Headset: | Ritchey OE Zero Logic 1.1/8" |
| Sedlo: | KTM Line |
| Sedlovka: | KTM Line |
| Objímka sedlovky: | KTM Clamp 31.8 |
| Pedále: | VPE-229 |
| Maximálna hmotnosť: | TBD |
| Hmotnosť: | TBD |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Spoločnosť KTM založil v roku 1934 kováčsky inžinier Hans Trunkenpolz v rakúskom mestečku Mattighofen. Na začiatku vyrábali železiarske a strojárske výrobky. Časom sa firma pretransformovala na KTM Bike Industries - tak ako ju poznáme dnes. V priebehu posledných dekád sa KTM Bike Industries stal vplyvným hráčom v sektore predaja bicyklov.
Použité technológie prešli mnohými zmenami a urobili značný pokrok. KTM je jedným z mála výrobcov bicyklov, ktorý je schopný pokryť celú modelovú škálu bicyklov a elektrobicyklov. Už prvý bicykel KTM Fleetwing niesol známku: "Bikes made in Austria", ktorá viac ako 50 rokov ako grantuje najvyššiu kvalitu použitých materiálov a technológii.
