KTM REVELATOR ALTO ELITE 2026 je moderný karbónový cestný bicykel strednej až vyššej výkonnostnej triedy, navrhnutý pre jazdcov, ktorí chcú rýchlosť, efektivitu a spoľahlivý výkon v tréningu aj pretekoch. Ľahký rám Revelator Alto Performance Carbon v kombinácii s aerodynamickou geometriou poskytuje výbornú tuhosť, presný prenos sily a stabilitu aj pri vyšších rýchlostiach.
O presné a rýchle radenie sa stará elektronická sada Shimano 105 Di2 2x12, ktorá zabezpečuje plynulé a spoľahlivé zmeny prevodov aj pod záťažou. Hydraulické kotúčové brzdy Shimano 105 poskytujú istý brzdný výkon za každého počasia a podmienok.
Bicykel je vybavený 29" (700c) kolesami s ľahkými ráfikmi KTM Pro Road a plášťami Schwalbe One Performance, ktoré ponúkajú dobrú kombináciu rýchlosti, komfortu a priľnavosti.
Vďaka hmotnosti približne 8,6 kg je KTM REVELATOR ALTO ELITE 2026 ideálnou voľbou pre športových cyklistov, ktorí chcú moderný karbónový cestný bicykel s elektronickým radením za rozumný pomer ceny a výkonu.
| Kategória: | Cestné bicykle |
|---|---|
| Farba: | Zelená |
| Materiál rámu: | Karbónový rám |
| Priemer kolies: | 28” |
| Rám: | Revelator Alto Performance Carbon/R4930 |
| Vidlica: | Revelator Alto Performance Carbon F15 |
| Prehadzovač: | Shimano 105 Di2 R7150-12 shadow |
| Prešmykač: | Shimano 105 Di2 R7150-2 |
| Radenie: | Shimano 105 Di2 R7170 / R7170 2-Piston |
| Kľuky: | Shimano 105 R7100-12 50-34 |
| Stredové zloženie: | Shimano BB72-41B pressfit Road |
| Kazeta: | Shimano 105 R7101-12 / 11-34 |
| Reťaz: | Shimano M6100-12;Shimano CL700 CL 160 freeza;Shimano CL700 CL 160 freeza |
| Kolesá: | Mavic MR801 CL 24H 142/12TA HG;DT Competition 2.0 black;KTM Pro Road 24H 622x20TC |
| Plášte: | Schwalbe One Perf. RaceGuard 30-622 |
| Gripy: | KTM tape |
| Riadítka: | FSA Gossamer Compact Road |
| Headset: | FSA ACR drop/in 1.5" internal |
| Sedlo: | Selle Royal SRX |
| Sedlovka: | KTM COMPLink zero Alloy aero/350 |
| Objímka sedlovky: | KTM seatclamp R3920 |
| Maximálna hmotnosť: | 117 kg |
| Hmotnosť: | 8,6 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Spoločnosť KTM založil v roku 1934 kováčsky inžinier Hans Trunkenpolz v rakúskom mestečku Mattighofen. Na začiatku vyrábali železiarske a strojárske výrobky. Časom sa firma pretransformovala na KTM Bike Industries - tak ako ju poznáme dnes. V priebehu posledných dekád sa KTM Bike Industries stal vplyvným hráčom v sektore predaja bicyklov.
Použité technológie prešli mnohými zmenami a urobili značný pokrok. KTM je jedným z mála výrobcov bicyklov, ktorý je schopný pokryť celú modelovú škálu bicyklov a elektrobicyklov. Už prvý bicykel KTM Fleetwing niesol známku: "Bikes made in Austria", ktorá viac ako 50 rokov ako grantuje najvyššiu kvalitu použitých materiálov a technológii.
