| Kategória: | Hardtail |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Farba: | čierna |
| Materiál rámu: | Hliníkový rám |
| Priemer kolies: | 29” |
| Rám: | ALUXX SLR-grade Aluminum, 12x148mm thru-axle |
| Vidlica: | Giant Crest 34 RRL, 100mm, 15x110, remote lockout |
| Riadítka: | Giant Connect XC, 740x31.8mm |
| Gripy: | Giant Sole-O |
| Predstavec: | Giant Contact S:60mm, M:70mm, L:80mm, XL:90mm |
| Sedlovka: | Giant Contact Switch Core dropper, remote S: 100mm travel / 30.9 x 350mm M: 100mm travel / 30.9 x 350mm L: 120mm travel / 30.9 x 400mm |
| Sedlo: | Giant ErgoContact Trail |
| Radenie: | Shimano SLX M-7100, 1x12 |
| Prehadzovačka: | Shimano SLX M7100 |
| Brzdy: | Shimano BR-MT500, hydraulic, Shimano RT-10 rotors [F]180mm, [R]160mm |
| Brzdové páky: | Shimano BR-MT501 |
| Kazeta: | Shimano SLX, 10x51 |
| Reťaz: | KMC X-12 |
| Kľuky: | Shimano SLX, 32t S:170mm, M:175mm, L:175mm, XL:175mm |
| Stred: | Shimano, press fit |
| Ráfiky: | Giant XCT 29, 25mm inner width |
| Náboje: | Shimano C500, sealed |
| Špice: | stainless |
| Plášte: | Maxxis Recon Race 29x2.4, foldable, TLR, EXO, tubeless |
| Doplnky: | tubeless prepared, 2.4" max tire size, 36t max chainring size |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Príbeh značky Giant Bicycles sa začal v roku 1972 s jasným cieľom – meniť cyklistiku k lepšiemu a prinášať radosť z jazdy ľudom po celom svete. V priebehu 40 rokov sa stali jednou z najväčších cyklistických spoločností na svete. Priniesli na trh novinky v podobe inovatívnych technológií a potentov. V roku 1981 firma Giant predstavila prvý sériovo vyrábaný hliníkový rám pre širokú verejnosť.
Jeho nadpriemerná kvalita a cenová dostupnosť mala za následok masové rozšírenie hliníkových rámov. V roku 1987 predstavili svoj prvý karbónový rám na modeli Giant Cadex 980 C, čím Giant bicycles dosiahli prvenstvo v použití karbónového rámu na sériovo vyrábanom bicykli na svete. Bicykle Giant ponúkajú prvotriedne technológie nielen pretekárom, ale aj bežným cyklistom.
