Požičovňa e-bike

Objavujte krásy Slovenského Raja na elektrobicykli. Prenajmite si prémiový e-bike FUJI Blackhill EVO 29 1.3 spolu s plnou výbavou už od 40€ / deň.

Prenájom elektrobicykla ocenia hlavne rekreační cyklisti a horskí bikeri. Každý je vybavený motorom Bosch Performance CX s výkonom 250W a maximálnou rýchlosťou 25 km/h. Výkonný e-bike dostane aj menej zdatného cyklistu za krátky čas s minimálnou námahou na odľahlé miesta. Celoodpružený e-bike pomôže zdolať akúkoľvek výzvu, stúpanie aj zjazd v každom teréne.

Doprajte so zážitok z jazdy na prémiovom e-bike Fuji BlackHill EVO a objavujte Slovenský Raj z novej perspektívy. V predajni Bickyle Schwabik v Spišskej Novej Vsi vám dáme tipy na tie najlepšie cyklovýlety po okolí. Tešíme sa na vašu návštevu.

 

Pre zamestnancov firiem v sieti EDENRED ponúkame požičovňu elektrobicklov a ďalšie služby bezplatne s využitím Edenred Benefity café. Kontaktujte nás a zistite či máte nárok na prenájom e-bicykla zdarma. Viac informácií na stránke edenred.sk

Ako funguje požičivňa?

 
1

Rezervácia

Prenájom bicykla rezervujte e-mailom alebo telefonicky.

2

Zapožičanie

V deň zapožičania podpíšeme v predajni zmluvu o prenájme.

3

Inštruktáž

Vysvetlíme obsluhu bicykla a pridáme tipy na výlety.

4

Vrátenie

Bicyklel vrátite na predajni alebo podľa dohody vo večerných hodinách.

Podmienky prenájmu elektrobicykla

Pri zapožičaní elektrobicyklov je nutné zložiť zábezpeku 100,00 € pre každý kus zapožičaného elektrobicykla (prípadne podľa dohody s požičovňou). Pri podpise zmluvy o zápožičke je záujemca povinný predložiť dva doklady totožnosti a podpísať súhlas so spracovaním osobných údajov.