GIANT CLUTCH FORK CORE STORAGE

Značka: Giant
Dostupnosť Do 5 dní (5 ks)
Môžeme doručiť do:
31.3.2023
Možnosti doručenia
42,95 €
GIANT CLUTCH FORK CORE STORAGE
Značka: Giant
Doprava bicykla zadarmo
Doprava bicykla zadarmo
Bicykel je ihneď pripravený na jazdu
Expresné dodanie
Expresné dodanie
Už žiadne dlhé čakanie
Skúsenosti
Skúsenosti
Cyklistike rozumieme a radi ti poradíme
INVISIBLE INFLATION Ľahká, pevne zaistená a neviditeľná, ale pritom veľmi ľahko dostupná, keď ju budete potrebovať - praktická sada Clutch Fork Storage je uložená zospodu v hlavovej trubke, kde vďaka nej budete mať vždy po ruke C02 bombičku a redukciu na ventilček (aplikátor) pre rýchle nafúknutie kolesa po defekte. VLASTNOSTI sada je uložená zospodu v hlavovej trubke (v stĺpiku vidlice) pojme 16 alebo 25 g CO2 bombičku obsahuje redukciu na ventilček (aplikátor) jednoduchá inštalácia bez nutnosti akýchkoľvek úprav na vašom bicykli stačí len nasunúť a obsah je potom zaistený magnetickým viečkom kompatibilný s tapered stĺpikom vidlíc RockShox, Fox a DVO rozmery: 160 x 40 x 21 mm hmotnosť 118 gramov (s CO2 bombičkou 25 g) bombičky sú ponúkané samostatne viď sekcia "CO2 bombičky" kód: 600000048 Predstavenie tohto produktu na webe dolekop.com https://www .dolekop.com/clanek/8493-giant-predstavuje-clutch-ulozny-system-pre-kazde-koleso

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Príbeh značky Giant Bicycles sa začal v roku 1972 s jasným cieľom – meniť cyklistiku k lepšiemu a prinášať radosť z jazdy ľudom po celom svete. V priebehu 40 rokov sa stali jednou z najväčších cyklistických spoločností na svete. Priniesli na trh novinky v podobe inovatívnych technológií a potentov. V roku 1981 firma Giant predstavila prvý sériovo vyrábaný hliníkový rám pre širokú verejnosť.

Jeho nadpriemerná kvalita a cenová dostupnosť mala za následok masové rozšírenie hliníkových rámov. V roku 1987 predstavili svoj prvý karbónový rám na modeli Giant Cadex 980 C, čím Giant bicycles dosiahli prvenstvo v použití karbónového rámu na sériovo vyrábanom bicykli na svete. Bicykle Giant ponúkajú prvotriedne technológie nielen pretekárom, ale aj bežným cyklistom.