KTM Macina Style 830 2026 je prémiový trekingový elektrobicykel určený na každodenné dochádzanie, mestské jazdenie aj dlhšie výlety. Vyniká vysokým komfortom, silným motorom Bosch a veľkokapacitnou batériou, ktorá zabezpečuje dlhý dojazd bez častého nabíjania.
Model je postavený na odolnom hliníkovom ráme s nízkym nástupom pre jednoduché nasadanie a zosadanie. O pohon sa stará moderný systém Bosch Performance Line CX, ktorý poskytuje vysoký krútiaci moment a plynulú asistenciu aj v kopcovitom teréne. Integrovaná batéria Bosch PowerTube 800 Wh ponúka nadštandardný dojazd vhodný aj na celodenné výlety.
Komfort jazdy zvyšuje odpružená vidlica Suntour NCX32-D so zdvihom 63 mm a odpružená sedlovka, ktoré účinne tlmia nerovnosti. O bezpečné a presné brzdenie sa starajú hydraulické kotúčové brzdy Shimano. Bicykel je vybavený aj kompletnou výbavou pre bežné používanie – kvalitné LED osvetlenie, blatníky, nosič a stojan.

| Kategória: | Crossové elektrobicykle |
|---|---|
| Farba: | čierna |
| Materiál rámu: | Hliníkový rám |
| Priemer kolies: | 28” |
| Rám: | Macina Trekking Onroad Alloy 6061;PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| Vidlica: | Suntour NCX32-D coil LO 63mm 1 1/8 |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| Displej: | Bosch PURION 200 Display and Remote |
| Batéria: | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| Zámok batérie: | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| Nabíjačka: | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Prehadzovač: | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ |
| Radenie: | Shimano CUES U6000-10 display |
| Kľuky: | KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8;FSA steel 42T Direct Mount |
| Kazeta: | Shimano LG400-10 / 11-48 |
| Reťaz: | Shimano LG500 |
| Brzdy: | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston;Shimano RT30 CL 180;Shimano EM300 CL 160 magnet |
| Kolesá: | Shimano Deore M6000 CL 32H 135-5QR;DT Alpine II 2.34 black;Ambrosio Sport 25 32H 622x25TC |
| Plášte: | Schwalbe Energizer Plus Perf.;GreenGuard 50-622 Reflex |
| Gripy: | GRIP ERGON GP10 |
| Riadítka: | KTM Line rizer20 640mm |
| Predstavec: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Headset: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Sedlo: | Selle Royal Lookin |
| Sedlovka: | Suntour SP25-NCX suspension 30.9/350 |
| Objímka sedlovky: | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| Pedále: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| Košík: | KTM tour snap-it 1.0 |
| Predné svetlo: | BM Briq-S 60Lux |
| Zadné svetlo: | BM Toplight 2C |
| Blatník: | SKS A55K PET Trek 28" rear |
| Kryt: | KTM type 9 for Bosch BDU38 |
| Stojan: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| Maximálna hmotnosť: | 146 kg |
| Hmotnosť: | 27,8 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Spoločnosť KTM založil v roku 1934 kováčsky inžinier Hans Trunkenpolz v rakúskom mestečku Mattighofen. Na začiatku vyrábali železiarske a strojárske výrobky. Časom sa firma pretransformovala na KTM Bike Industries - tak ako ju poznáme dnes. V priebehu posledných dekád sa KTM Bike Industries stal vplyvným hráčom v sektore predaja bicyklov.
Použité technológie prešli mnohými zmenami a urobili značný pokrok. KTM je jedným z mála výrobcov bicyklov, ktorý je schopný pokryť celú modelovú škálu bicyklov a elektrobicyklov. Už prvý bicykel KTM Fleetwing niesol známku: "Bikes made in Austria", ktorá viac ako 50 rokov ako grantuje najvyššiu kvalitu použitých materiálov a technológii.
