Elektrobicykel KTM Macina Scarp SX Prestige Di2 2026
KTM Macina Scarp SX Prestige Di2 2026 je špičkový celoodpružený elektrobicykel navrhnutý pre náročných jazdcov, ktorí očakávajú maximálny výkon, precízne ovládanie a najmodernejšie technológie. Tento model kombinuje ľahký karbónový rám s výkonným motorom a elektronickým radením Shimano Di2, čím posúva jazdný zážitok na úplne novú úroveň.
Vďaka modernému pohonu Bosch Performance Line SX ponúka prirodzený, no zároveň dynamický výkon ideálny pre trailové jazdenie aj dlhé výjazdy v náročnom teréne. Integrovaná batéria s vysokou kapacitou zabezpečuje dostatočný dojazd bez kompromisov.
Celoodpružený systém s kvalitnými komponentmi odpruženia zaručuje maximálnu kontrolu, komfort a trakciu aj v technicky náročných pasážach. Elektronické radenie Shimano Di2 poskytuje rýchle, presné a spoľahlivé zmeny prevodov bez ohľadu na podmienky.
KTM Macina Scarp SX Prestige Di2 2026 je ideálnou voľbou pre športových jazdcov, ktorí hľadajú výkonný e-MTB bicykel s dôrazom na kvalitu, inovácie a jazdný komfort.

| Kategória: | Celoodpružené elektrobicykle |
|---|---|
| Farba: | sivá |
| Materiál rámu: | Karbónový rám |
| Priemer kolies: | 29” |
| Rám: | Macina Scarp Prem CB 140 UDH;CPT400 Bosch BDU31/M4830 |
| Vidlica: | FOX 36SL Float 29" Factory 140mm |
| Tlmič: | FOX Float Factory 2-Pos 230x60 |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE SX BDU3144 |
| Batéria: | Bosch CompactTUBE 400Wh |
| Zámok batérie: | ABUS integrated btry lock IT2 (T82 key) |
| Nabíjačka: | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Prehadzovač: | Shimano Deore XT Di2 M8260-11 LG SGS |
| Radenie: | Shimano Deore XT Di2 M8250 |
| Kľuky: | RACE FACE AEFFECT-R170;KTM aluminium 34T Direct Mount |
| Kazeta: | Shimano LG700-11 / 11-50 |
| Reťaz: | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Brzdy: | Shimano XT M8200/BR-M8220;Shimano MT800 CL 203 freeza;Shimano CL800 CL 180 freeza |
| Kolesá: | DT HXC 1501 Spline LS 29 Carbon CL 148/12TA;622x30TSS SS TLR |
| Plášte: | Schwalbe Wicked Will Evo SuperGround;TLE 62-622 |
| Gripy: | ESI Chunky silicone |
| Riadítka: | FSA NS SIC cockpit ICR carbon |
| Headset: | FSA SRS drop/in 1.5" internal |
| Sedlo: | Fizik Terra Aidon X5 SAlloy |
| Sedlovka: | FOX Transfer Factory 30.9 internal |
| Objímka sedlovky: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm |
| Pedále: | MTB-Pedal flat VP-539 nylon |
| Maximálna hmotnosť: | 128 kg |
| Hmotnosť: | 17,6 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Spoločnosť KTM založil v roku 1934 kováčsky inžinier Hans Trunkenpolz v rakúskom mestečku Mattighofen. Na začiatku vyrábali železiarske a strojárske výrobky. Časom sa firma pretransformovala na KTM Bike Industries - tak ako ju poznáme dnes. V priebehu posledných dekád sa KTM Bike Industries stal vplyvným hráčom v sektore predaja bicyklov.
Použité technológie prešli mnohými zmenami a urobili značný pokrok. KTM je jedným z mála výrobcov bicyklov, ktorý je schopný pokryť celú modelovú škálu bicyklov a elektrobicyklov. Už prvý bicykel KTM Fleetwing niesol známku: "Bikes made in Austria", ktorá viac ako 50 rokov ako grantuje najvyššiu kvalitu použitých materiálov a technológii.
