Dámsky elektrobicykel KTM Macina City 810 Belt 2026
KTM Macina City 810 Belt 2026 je prémiové městské elektrokolo navržené pro maximální komfort, minimální údržbu a každodenní spolehlivé dojíždění. Díky kombinaci výkonného motoru Bosch, velkokapacitní baterie a bezúdržbového řemenového pohonu patří mezi nejpohodlnější e-biky pro městský provoz.
Model je postaven na robustním hliníkovém rámu KTM Macina City 6061, který je optimalizovaný pro stabilní a vzpřímený posed. Nízký nástup usnadňuje nastupování i sesedání, což oceníte zejména při častém zastavování ve městě.
O pohon se stará výkonný středový motor Bosch Performance Line CX Smart System, který nabízí silnou a plynulou asistenci i při rozjezdech v kopcích nebo při jízdě s nákladem.
Integrovaná baterie Bosch PowerTube 800 Wh zajišťuje velmi dlouhý dojezd, díky kterému je kolo ideální i pro delší městské trasy bez nutnosti častého nabíjení.
Hlavní výhodou tohoto modelu je bezúdržbový řemenový pohon Gates Carbon Drive, který je tichý, čistý a výrazně odolnější než klasický řetěz – odpadá mazání i časté servisní zásahy.
Komfort jízdy zvyšuje odpružená vidlice Suntour NCX32 Air, která účinně tlumí nerovnosti na silnici i dlažbě. O přesné a spolehlivé řazení se stará nábojová převodovka, která je ideální pro městské použití a minimální servis.
Bezpečnost zajišťují hydraulické kotoučové brzdy Shimano, které poskytují jistý brzdný výkon i za deště. Kolo je navíc plně vybavené pro každodenní použití – nechybí kvalitní LED osvětlení, blatníky, zadní nosič ani stojan.
| Kategória: | Mestské elektrobicykle |
|---|---|
| Farba: | hnedá |
| Materiál rámu: | Hliníkový rám |
| Priemer kolies: | 28” |
| Rám: | Macina City Alloy 6061 Belt;PT800 Bosch BDU38/T5970 |
| Vidlica: | Suntour NCX32-E Air LO 63mm Al 1 1/8 |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| Displej: | Bosch KIOX 500 TFT Display |
| Batéria: | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| Zámok batérie: | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| Nabíjačka: | Bosch STANDARD Charger 4A |
| GPS Modul: | Bosch ConnectModule for BDU38YY |
| Radenie: | Enviolo automatig cliq pro control |
| Kľuky: | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8;Gates CDX 46T |
| Kazeta: | Gates Carbon-Drive CDX 22T Enviolo |
| Reťaz: | Gates carbon drive belt 122T CDX |
| Brzdy: | Magura MTC 2-Piston;Magura MDR-C 6bolt 180;Magura MDR-C 6bolt 160 magnet |
| Kolesá: | Enviolo hub TR-380% 6-bolt 36H 135;DT Alpine II 2.34 black;Ryde Rival Sport 36H 622x25C |
| Plášte: | Continental E-Contact Plus 50-622 |
| Gripy: | GRIP ERGON GP10 |
| Riadítka: | Ergotec Lady Town 31,8 690mm |
| Predstavec: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Headset: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Sedlo: | Selle Royal Lookin |
| Sedlovka: | Suntour SP25-NCX suspension 30.9/350 |
| Objímka sedlovky: | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| Pedále: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| Košík: | KTM tour snap-it 2.0/monkeyload ;childseat + rack clip |
| Predné svetlo: | BM IQ-XS 100-150Lux HighBeam |
| Zadné svetlo: | BM Dart brex |
| Blatník: | SKS B55 CAB City 28" rear |
| Kryt: | KTM type 10 (BELT) for Bosch BDU38 |
| Stojan: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| Maximálna hmotnosť: | 147 kg |
| Hmotnosť: | 29,1 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Spoločnosť KTM založil v roku 1934 kováčsky inžinier Hans Trunkenpolz v rakúskom mestečku Mattighofen. Na začiatku vyrábali železiarske a strojárske výrobky. Časom sa firma pretransformovala na KTM Bike Industries - tak ako ju poznáme dnes. V priebehu posledných dekád sa KTM Bike Industries stal vplyvným hráčom v sektore predaja bicyklov.
Použité technológie prešli mnohými zmenami a urobili značný pokrok. KTM je jedným z mála výrobcov bicyklov, ktorý je schopný pokryť celú modelovú škálu bicyklov a elektrobicyklov. Už prvý bicykel KTM Fleetwing niesol známku: "Bikes made in Austria", ktorá viac ako 50 rokov ako grantuje najvyššiu kvalitu použitých materiálov a technológii.
