KTM X-MYROON MASTER 2026 je ultraľahký karbónový XC hardtail navrhnutý pre jazdcov, ktorí požadujú maximálnu rýchlosť, efektivitu a presnosť ovládania. Prémiový rám z karbónu Myroon Premium Carbon v kombinácii s odpruženou vidlicou FOX 32SC Float a spoľahlivou sadou Shimano ponúka ideálnu kombináciu nízkej hmotnosti, tuhosti a výkonu pre cross-country trate aj maratónske preteky.
29-palcové kolesá Mavic Crossmax zabezpečujú výbornú trakciu a stabilitu v technickom teréne, zatiaľ čo plášte Maxxis Rekon Race dodávajú rýchlosť a istotu na suchom aj zmiešanom povrchu. Moderná geometria rámu prináša agilné ovládanie pri stúpaniach aj vysokú stabilitu v zjazdoch.
KTM X-MYROON MASTER 2026 je ideálnou voľbou pre športovo orientovaných jazdcov, hobby pretekárov aj ambicióznych bikerov, ktorí hľadajú ľahký a rýchly hardtail bez kompromisov.
| Kategória: | Gravel bicykle |
|---|---|
| Farba: | čierna |
| Materiál rámu: | Karbónový rám |
| Priemer kolies: | 29” |
| Rám: | Myroon 29" Premium Carbon UDH/M2876 |
| Vidlica: | FOX 32SC Float 29" Perf 100mm rem 15x110 |
| Prehadzovač: | Shimano GRX RX822-12 SGS shadow+ |
| Radenie: | Shimano 105 R7120/R7170 |
| Kľuky: | Shimano Deore XT M8100-12 34T |
| Stredové zloženie: | Shimano MT800 pressfit MTB |
| Kazeta: | Shimano Deore XT M8100-12 / 10-51 |
| Reťaz: | Shimano M8100-12;Shimano CL800 CL 160 freeza;Shimano CL800 CL 160 freeza |
| Kolesá: | Mavic Crossmax 29 CL 148x12TA;622x25TC MS TLR |
| Plášte: | Maxxis Rekon Race EXO/TR 57-622 |
| Gripy: | KTM tape |
| Riadítka: | KTM COMP II Road 460mm |
| Predstavec: | KTM TEAM MTB 7° |
| Headset: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Sedlo: | Selle San Marco Shortfit Open Fit Wide |
| Sedlovka: | KTM TEAM 27.2/400 |
| Objímka sedlovky: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 31,8mm |
| Maximálna hmotnosť: | 111 kg |
| Hmotnosť: | 10,8 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Spoločnosť KTM založil v roku 1934 kováčsky inžinier Hans Trunkenpolz v rakúskom mestečku Mattighofen. Na začiatku vyrábali železiarske a strojárske výrobky. Časom sa firma pretransformovala na KTM Bike Industries - tak ako ju poznáme dnes. V priebehu posledných dekád sa KTM Bike Industries stal vplyvným hráčom v sektore predaja bicyklov.
Použité technológie prešli mnohými zmenami a urobili značný pokrok. KTM je jedným z mála výrobcov bicyklov, ktorý je schopný pokryť celú modelovú škálu bicyklov a elektrobicyklov. Už prvý bicykel KTM Fleetwing niesol známku: "Bikes made in Austria", ktorá viac ako 50 rokov ako grantuje najvyššiu kvalitu použitých materiálov a technológii.
