KTM X-MYROON ELITE 2026 je ľahký karbónový XC hardtail navrhnutý pre športových jazdcov a hobby pretekárov, ktorí hľadajú rýchly, efektívny a spoľahlivý horský bicykel na cross-country trate, maratóny aj každodenný tréning. Vďaka modernému karbónovému rámu Myroon Carbon ponúka vysokú tuhosť, nízku hmotnosť a výborný prenos sily pri každom šliapnutí.
O pohodlie a kontrolu v teréne sa stará odpružená vidlica FOX 32 Float Rhythm so zdvihom 100 mm, ktorá si poradí s technickými pasážami aj rýchlymi zjazdmi. Pohon Shimano 1x12 poskytuje presné a spoľahlivé radenie s dostatočným rozsahom prevodov pre prudké stúpania aj rýchle roviny. 29-palcové kolesá s plášťami Maxxis Rekon Race zabezpečujú skvelú trakciu, nízky valivý odpor a istotu na rôznych typoch povrchu.
KTM X-MYROON ELITE 2026 je ideálnou voľbou pre jazdcov, ktorí chcú moderný karbónový hardtail s výborným pomerom výkonu, hmotnosti a ceny.
| Kategória: | Gravel bicykle |
|---|---|
| Farba: | oranžová |
| Materiál rámu: | Karbónový rám |
| Priemer kolies: | 29” |
| Rám: | Myroon 29" Carbon UDH/M2866 |
| Vidlica: | FOX 32 Float 29" Rhythm 100mm rem 15x110 |
| Prehadzovač: | Shimano GRX RX822-12 SGS shadow+ |
| Radenie: | Shimano 105 R7120/R7170 |
| Kľuky: | Shimano Deore M6100-12 32T |
| Stredové zloženie: | Shimano MT500 pressfit MTB |
| Kazeta: | Shimano Deore M6100-12 / 10-51 |
| Reťaz: | Shimano M6100-12;Shimano RT54 CL 180;Shimano RT54 CL 160 |
| Kolesá: | Shimano TC500B CL 32H 148-12TA;DT Champion 2.0 black;Ryde Rival26 32H 622x26C |
| Plášte: | Maxxis Rekon Race EXO/TR 57-622 |
| Gripy: | KTM tape |
| Riadítka: | KTM COMP II Road 460mm |
| Predstavec: | KTM TEAM MTB 7° |
| Headset: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Sedlo: | Selle San Marco RND Manganes Rails |
| Sedlovka: | KTM TEAM 27.2/400 |
| Objímka sedlovky: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 31,8mm |
| Maximálna hmotnosť: | 112 kg |
| Hmotnosť: | 11,9 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Spoločnosť KTM založil v roku 1934 kováčsky inžinier Hans Trunkenpolz v rakúskom mestečku Mattighofen. Na začiatku vyrábali železiarske a strojárske výrobky. Časom sa firma pretransformovala na KTM Bike Industries - tak ako ju poznáme dnes. V priebehu posledných dekád sa KTM Bike Industries stal vplyvným hráčom v sektore predaja bicyklov.
Použité technológie prešli mnohými zmenami a urobili značný pokrok. KTM je jedným z mála výrobcov bicyklov, ktorý je schopný pokryť celú modelovú škálu bicyklov a elektrobicyklov. Už prvý bicykel KTM Fleetwing niesol známku: "Bikes made in Austria", ktorá viac ako 50 rokov ako grantuje najvyššiu kvalitu použitých materiálov a technológii.
