GIANT CREST 34 RRL 100MM 29" FORK BLACK

Značka: Giant
Dostupnosť Do 5 dní (1 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia
449,95 €
GIANT CREST 34 RRL 100MM 29" FORK BLACK
Značka: Giant
Doprava bicykla zadarmo
Doprava bicykla zadarmo
Bicykel je ihneď pripravený na jazdu
Expresné dodanie
Expresné dodanie
Už žiadne dlhé čakanie
Skúsenosti
Skúsenosti
Cyklistike rozumieme a radi ti poradíme
VLASTNOSTI Kónický hliníkový stĺpik a kovaná korunka pre optimálnu tuhosť a kontrolu stopy s minimálnym prepružovaním Magnéziové vonkajšie nohy vyrobené Thixo odlievaním do formy s vynikajúcim pomerom pevnosti a hmotnosti Ľahké vzduchové pruženie so samostatne sa nastavujúcou negatívnou komorou Plne nastaviteľné pruženie s možnosťou doladiť pozitívnu komoru pomocou dištančných Tlmenie individuálne ladené pre značku Giant Veľký rozsah nastavenia nízkorýchlostnej kompresie a tlmenia odskoku Gumová "pružina" obmedzuje hluk pri maximálnom vytiahnutí vidlice Pevná os 15 x 110 mm Boost Jednoduchá montáž brzdovej hadice Vidlica Crest 34 ŠPECIFIKÁCIA Priemer kolesa: 0 nastaviteľné vzduchové Tlmenie: individuálne ladené pre značku Giant Nastavenie modelu RRL: vonkajšie priebežné indexované nastavenie vratného tlmiča, dve polohy nastavenia kompresného tlmenia s ovládaním z riadidiel (otvorené / zatvorené Lockout) Stĺpik: aluminum, kónický 1 1/8 x 1 1/2" Korunka: aluminum 6061, kovaná, dutá Vnútorné nohy: aluminum, priemer 34 mm, hladké čierne eloxovanie Vonkajšie nohy: magnézium, Thixo odlievanie do formy Os: pevná 15 x 110 mm Boost Ovládanie z riadidiel: áno Predsadenie vidlice: 44 mm (29") https://www.giant -bicycles.com/sk/crest-34-fork Crest 34 Suspenion Fork

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Príbeh značky Giant Bicycles sa začal v roku 1972 s jasným cieľom – meniť cyklistiku k lepšiemu a prinášať radosť z jazdy ľudom po celom svete. V priebehu 40 rokov sa stali jednou z najväčších cyklistických spoločností na svete. Priniesli na trh novinky v podobe inovatívnych technológií a potentov. V roku 1981 firma Giant predstavila prvý sériovo vyrábaný hliníkový rám pre širokú verejnosť.

Jeho nadpriemerná kvalita a cenová dostupnosť mala za následok masové rozšírenie hliníkových rámov. V roku 1987 predstavili svoj prvý karbónový rám na modeli Giant Cadex 980 C, čím Giant bicycles dosiahli prvenstvo v použití karbónového rámu na sériovo vyrábanom bicykli na svete. Bicykle Giant ponúkajú prvotriedne technológie nielen pretekárom, ale aj bežným cyklistom.