GIANT CONTACT COMFORT UPRIGHT-BLK/BLK

Značka: Giant
Dostupnosť Do 5 dní (4 ks)
Môžeme doručiť do:
7.12.2023
Možnosti doručenia
36,95 €
GIANT CONTACT COMFORT UPRIGHT-BLK/BLK
Značka: Giant
Doprava bicykla zadarmo
Doprava bicykla zadarmo
Bicykel je ihneď pripravený na jazdu
Expresné dodanie
Expresné dodanie
Už žiadne dlhé čakanie
Skúsenosti
Skúsenosti
Cyklistike rozumieme a radi ti poradíme
komfortné sedlo navrhnuté pre športovú a rekreačnú cyklistiku základňa z pevného plastu lyžiny oceľovej technológie Dynamic Cycling Fit - 3 varianty sedla podľa posedu a tvaru panvice na určenie najvhodnejšieho sedla slúži špeciálne meracie sedlo, ktoré po dosadnutí presne ukáže miesta kontaktu sedacích partií a sedla (Pelvic Contact Condition) varianta Upright - vzpriamenejší posed komfortný poťah odolný proti predratiu výplň z ľahučkej peny a malé voľne sa pohybujúce častice vo vnútri sedla (Particle Flow Technology) pre zníženie tlaku na sedacie partie kanálik pre ďalšie zníženie nežiaduceho tlaku UniClip™ Mount System farebné prevedenie: čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Príbeh značky Giant Bicycles sa začal v roku 1972 s jasným cieľom – meniť cyklistiku k lepšiemu a prinášať radosť z jazdy ľudom po celom svete. V priebehu 40 rokov sa stali jednou z najväčších cyklistických spoločností na svete. Priniesli na trh novinky v podobe inovatívnych technológií a potentov. V roku 1981 firma Giant predstavila prvý sériovo vyrábaný hliníkový rám pre širokú verejnosť.

Jeho nadpriemerná kvalita a cenová dostupnosť mala za následok masové rozšírenie hliníkových rámov. V roku 1987 predstavili svoj prvý karbónový rám na modeli Giant Cadex 980 C, čím Giant bicycles dosiahli prvenstvo v použití karbónového rámu na sériovo vyrábanom bicykli na svete. Bicykle Giant ponúkajú prvotriedne technológie nielen pretekárom, ale aj bežným cyklistom.