Vypletená kola FULCRUM SPEED 25 DB 28“ - HG11

Značka: FULCRUM
Nový Fulcrum Speed 25 kombinuje lehkost a ovladatelnost v nízkoprofilovém kole, které je díky špičkové technologii Fulcrum ideální pro zdolávání vrcholů a vychutnávání si sjezdů.
Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení
56 243 Kč
Doprava kola zdarma
Poštovné za kola a elektrokola neplatíte.
Expresní dodání
Už žádné dlouhé čekání
Zkušenosti
Zkušenosti
Cyklistice rozumíme a rádi ti poradíme
Byl vyvinut s přesným cílem: maximální výkon v kopcích. Nový Fulcrum Speed 25 kombinuje lehkost a ovladatelnost v nízkoprofilovém kole, který je díky špičkové technologii Fulcrum ideální pro zdolávání vrcholů a vychutnávání si sjezdů. Speed 25 byl inspirován vítězným závodním modelem Racing. Mimořádně úspěšné a oblíbené u široké veřejnosti i profesionální závodníky, kteří je používali pro horské etapy. Kola Speed 25 mají 26 mm profil, který je vpředu symetrický a vzadu asymetrický, aby se optimalizovala ideální rovnováha mezi lehkostí a aerodynamikou. S oficiální hmotností pouhých 1 285 gramů jsou ideálním kolem pro cyklisty, kteří chtějí dosahovat nejlepších časů do kopce, ale i pro ultracyklisty, kteří musí čelit nepříznivým povětrnostním podmínkám a chtějí stabilní a spolehlivé kolo i v silných nárazech větru. Speed 25 byl vyvinut ve verzi s kotoučovými brzdami, šířkou vnitřního ráfku 21 mm a patentovanými technologiemi.
Kategorie: Komponenty
Typ orecha: Shimano/Sram
Variant: přední+zadní
Materiál: Carbon